BIS Říká, že Trh "Náraz", Bude První Z Mnoha

Banka pro Mezinárodní platby (BIS), řekl, že nedávný trh selloffs v různých globálních finančních trzích bude první z mnoha.

Je to proto, že z přísnější měnové předpisy a hrozbu, že se blíží hospodářský pokles. Podle BIS, to ohlašuje konec éry snadné peníze pro ty, kteří na globálním trhu.

Tento rok nebyl velmi dobré pro mnoho akciových trzích. Evropské a Asijské akcie šly dolů v hodnotě, a AMERICKÉ akcie do červených. To je závažná změna z 10-leté býčí trh, že svět zažívá.

Poslední čtvrtletí letošního roku, viděl jsem spoustu napětí na světovém trhu jako hrozbu obchodní války vzrostl ve Spojených Státech. Jako výsledek, centrální banky připravuje na špatné časy.

Podle Claudio Borio, šéf BIS měnové a hospodářské oddělení, je to proto, že rozvíjející se obchodní napětí a politická nejistota umístili hodně měnové politiky v ohrožení. Tam jsou četné výzvy, kterým čelí na globálním trhu dnes, které musí být řešeny. To zahrnuje hrozbu rostoucí inflace jako slabší Evropský bankovní sektor čelí problém rostoucí zadluženosti podniků z NÁS.

BIS zprávy jsou vnímány jako dobrý barometr nadcházející ekonomické trendy a organizace je velmi optimistický ohledně budoucnosti. To je také svědčí o tom, co si většina centrálních bank se uvažuje a může ukázat, kde se musí spoléhat na různé otázky.

BIS je nyní poukazuje na to, že finanční cyklus studie ukazují, že recese často následují finanční boomy. Tento trend byl v souladu se od roku 1980. Posledních deset let trvající růst na trhu došlo, může znamenat, že trh je na čase zažít pokles.

Rostoucí Úrokové Sazby v USA

Co nepomůže je, že americký dolar je pod tlakem rostoucích úrokových sazeb. S americkým dolarem jako financující měna volby, to stane se obtížné pro zvýšení základního kapitálu společnosti, kteří mají americký dolar jako svou základní měnu. Naštěstí, schopnost non-US banky zvýšit dolarové financování v jejich domovských zemích se zvýšila, vyšší než hladiny zjištěné během 2009-2009 finanční krize.

Toto zvýšení dolarových zdroj může poskytnout dolarové likvidity, a to i během finanční krize, která může otupit poptávka do určité míry. Přeshraniční poskytování úvěrů rovněž vzrostl ze tří procent v roce 2008 na 12 procent. To poskytuje více finančních prostředků pro mnoho rozvíjejících společností v různých částech světa, a pomoci jim lépe se připravit na blížící se finanční krize.

Nejnovější články: