BOA Soubory Blockchain Patent se Zaměřením Na Peněžní Manipulační Zařízení

Když lidé mluví o blockchain, se často mluví o jeho spojení s bitcoin a kryptoměny. Nicméně, blockchain může být použit pro více než jen cryptocurrencies. S veřejně k dispozici knihy, které je těžké manipulovat, může to být velké plus do nějaké bankovní organizace. To je důvod, proč Bank of America (BOA) je v poslední době na patentování řádění o blockchain aplikace.

BOA nedávno podal více než 50 blockchain-související patentů. Jejich poslední se jmenuje, "Bankovní Systémy Ovládané Dat Nesoucí Záznamy." Tento nový patent detaily, jak by banka mohla použít blockchain tech zlepšit jejich stažení a uložení protokolů.

To je třeba provést pomocí distribuované účetní knihy databáze tak, že peněžní manipulační zařízení v síti by mít lepší představu o transakce v síti. Jelikož subjekty zpracovávající hotovost, které jsou páteří nahrávání a zpracování transakcí mezi dvěma finančními subjekty, to by mělo být mnohem jednodušší a rychlejší, pro banky, zařízení již s vědomím potřeby hotovosti jiných zařízení v síti.

V některých provedeních, posílám první informace o transakci kódovány pro blockchain distribuované databáze na peněžní manipulační zařízení podpora serveru může způsobit peněžní manipulační zařízení podpora serveru pro generování a odeslání jednoho nebo více upozornění na základě identifikace jednoho nebo více hotovostní potřeby přepravy peněžní manipulační zařízení.


patent popis, Bank of America

Bank of America také předpokládá, že tento systém by pomohl usnadnit některé transakce tak, že mohou být provedeno v reálném čase, s téměř okamžité smíření. Banky mohou také použít k doplnění Bankomatů přes blockchain zůstatky.

Nadšený Blockchain Bitcoin Není

Tato implementace je jen nejnovější patent, který BOA podal. Bank of America je druhou největší bankou ve Spojených Státech a jejího zájmu v blockchain je velmi zřejmé, s ohledem na skutečnost, že 50 patenty byly podány bankou od září. Počet patentů dělá BOA největší držitel patentu pro blockchain aplikace v zemi. Tento poráží i tech společností, jako je Microsoft.

Tento podnět k rozvoji blockchain technologie nepřijde úplně jako překvapení jako řada globálních gigantů udělal to samé. Některé z firem, které mají vysoký počet blockchain patenty patří Čínské e-commerce obří Alibaba s 90 a IBM s 89.

Banky budou značně těžit z blockchain tech, jak to umožňuje rychlejší transakce a lepší zabezpečení. Zatímco BOA učinila jeho zájem blockchain velmi zřejmé, banka je stále ještě není přesvědčen o kryptoměna bitcoin a průmyslu obecně.

Nejnovější články: