Investoři By Měli Držet Oko Na Ceny Zlata Jako Spike Se Očekávalo

Zlato bylo vždy cennou komoditou, ale během posledních několika týdnů nebyly tak velké. Mnoho obviňovali tento pokles v důsledku poklesu na trhu práce v USA. Nicméně, to je v současné době zažívá oživení z šesti-týdenní minimum. V současné době dubna zlaté futures jsou nastaveny na $1.299.90 za unci. Odborníci předpovídají, že existuje šance, že by to mohlo jít nad 1300 dolarů za unci.

Pomalý růst zlata je výsledkem špatné ekonomické zprávy z celého světa. Zatímco NÁM zaslali slabší práce, čísla, China hlášeny slabé obchodu a Německu ukázal, výrobní data, která zklamala mnoho lidí.

Nepomáhá ani to, že Evropská Centrální Banka snížila své Evropské prognóza růstu na rok 2019. V současné době, očekává se, že evropská ekonomika bude růst pouze o 1,1 procenta, ve srovnání s dřívější očekávání o 1,7 procenta.

V prohlášení, Maxwell Zlato, Aberdeen Standardní Investic ředitel investiční strategie, řekl

To je to, co byste očekávat, že v pozdních fázích obchodního cyklu. Očekávám, že budeme i nadále vidět proticyklická poptávka po zlatě vyzvednout.

Mnozí odborníci jsou optimističtí o zlaté vyhlídky od těžkých časech obvykle za následek zlato stává aktivum skrýt hodnotu. Hodně lidí bude dívat na to, jak Evropská Centrální Banka se chová a učinit rozhodnutí o tom, co akcie investovat. Tato míra nejistoty je dobré pro zlato, protože lidé budou chtít ukrýt jejich aktiv.

Americký Dolar Ztrácí Sílu

Zlata je stále jeho lesk zase jako americký dolar se očekává, že čelit těžké časy. V současné době, dolar zůstane pevné, ale mnoho měny analytici říkají, že dolar bude brzy ztratí svůj úder. Jeho aktuální síla je hlavně proto, že mnohé centrální banky doufají, že na podporu svých ekonomik.

Poté, co současná volatilita na trhu, odborníci naznačují, že i více nejistoty přijde a americkému dolaru oslabí. Je jen další možnost, zlato bude s největší pravděpodobností poslední útočiště v nadcházející ekonomické bouře. Odborníci se shodují, i když to docela brzy, že americký dolar bude vidět víčko na ceny a ceny zlata začne jít nahoru.

Jediné riziko do zlata je inflace. S rostoucí mzdy, šance na zvýšení úrokových sazeb se blíží od NÁS. Negativní data bude tlačit vzhůru ceny zlata vyšší. To je ideální čas pro investory zlata na skok, jako zlato analytici předpovídají, potenciální prudký růst v hodnotě, která by se mohla uskutečnit již v červnu.

Nejnovější články: