Woodford Investiční Fond Převzal Schroders

Je tu konečně nějaká dobrá zpráva pro investory, že dát peníze do Woodford patient Capital Trust (WPCT). Fond, který byl ve zprávách posledních pár měsíců pro všechny špatné důvody má nyní převzala správu aktiv firmy Schroders. Když zpráva zlomil, akcie za důvěru, se zvýšil o 30 procent.

Byla to dlouhá doba přichází jako WPCT deska byla o nových správců aktiv od června. Woodford a desky byly na špatné podmínky, protože on prodal 1 milion liber z jeho osobní podíly v trustu. I když tento krok byl legální, neměl držet rada informována o tento krok. Woodford odstoupil z řízení tohoto věřit, po jeho Equity Income Fund byla uzavřena.

Schroders oznámila, že nebude účtovat poplatek za správu za první tři měsíce své správy. To pak bude účtovat investorům roční poplatek 1% nebo 0,8 procenta. To závisí na tom, jak dobře věřit provádí a jak velké jsou její aktiva.

Na WPCT bylo kdysi KRÁLOVSTVÍ je největší fondu a podařilo získat 800 milionů liber v roce 2015. Jeho primární zaměření investic byl pro dlouhodobý růst, dávat peníze do společnosti, která měla velký potenciál. To znamená, že hodně z jeho aktiva jsou v malých a nekotovaných společností namísto velkých jmen.

Problém pro WPCT je, že jeho akcie mají výprask v roce 2019. To přinutilo tabuli napsat několik z jeho největších podniků v posledních týdnech. Výsledkem byl pokles hodnoty za důvěru, akcie, která poklesla na 63.23 p za akcii.

Schroder BRITÁNII Veřejného a Soukromého Trust plc

Mnozí investoři jsou přesvědčeni, v novém řízení a uvěřit, že se to otočí k dobrému. Budou převzít WPCT do konce roku. Kromě toho nové vedení fondu bude mít také nové jméno. To se bude jmenovat Schroder BRITÁNII Veřejného a Soukromého Trust plc.

Schroders byl v podnikání od roku 1924 a toto pevné historie má mnoho investorů šťastný. Navíc společnost potvrdila, že se bude držet věřit stávající investiční cíl a politika.

Důvěru má již trochu zpět, s akciemi dosáhl 37.5 p na 25. října. Ale protože WPCT původně bylo obchodování na 90p jen letos v lednu, tam je ještě mnoho práce je třeba udělat.

Nejnovější články: