Abu Dhabi Regulátor Chce Tvrdší Crypto Obchodování Předpisy

Globální kryptoměna trhu výrazně rozšířila v posledních 25 měsíců a crypto obchodování se stává velmi populární v Abu Dhabi.

To je důvod, proč Richard Teng, šéf Úřadu pro regulaci Finančních Služeb (FSRA) pro Abu Dhabi Globální Trh (ADGM) vyzval k přísnější předpisy pro crypto obchodování na snížení rizik finanční kriminality.

Podle Teng, správné nařízení by zajistilo, že riziko finanční kriminality by být nižší.

To by zajistilo, že důvěru investorů by být mnohem vyšší. Na ADGM je na čele cryptocurrency trading s několika akcí. V roce 2017, vydala své pokyny na počáteční mince nabídky (ICOs) a virtuálních měn.

To také ADGM první globální finanční centrum vydávat pokyny týkající se virtuálních měn. Jeden z vrcholů pokyny, jak Suroviny by měly fungovat a být zacházeno v ADGM jurisdikce.

V prohlášení, Richard Teng řekl

Jsme přesvědčeni, že naše komplexní režim–, které jsme sdíleli s globální regulační orgány, jako je americká Komise pro cenné Papíry, ministerstvo Financí spojeného KRÁLOVSTVÍ, Financial Chování Orgánu a Bank of England, a regulační orgány v Singapuru, Hong Kong a Japonsko – může tato rizika řešit a přinést větší důvěru do této třídy aktiv

Rostoucí Výzvy Pro Cryptocurrency Předpisy

Cryptocurrencies odborníky a regulačními orgány v řadě zemí vydaly varování pro obchodníky varoval je o rizicích investování do nich. Hlavní stížnost je nedostatek regulace na crypto průmyslu. Regulátoři po celém světě byly také vydávání varování na mnoho případů podvodů v crypto trhu. Nicméně, to nezastavilo crypto investorů před přijetím zchlazovacim jako zpráva ukázala, že téměř 6 miliard dolarů byl zvýšen prostřednictvím mezinárodních organizací pro Suroviny v roce 2017 sama.

To je jeden z hlavních důvodů, proč vlády na celém světě čelí tlaku na start regulaci kryptoměn, jak na trhu stále roste. Například, cenných Papírů a Komodit Orgánem Spojených Arabských Emirátů schválila plán na regulaci Suroviny. Podle jejich předpisů, ICO by být uznány jako cenné papíry, a být zacházeno jako takové.

Teng se stal optimistický ohledně budoucího nařízení crypto průmysl, s odkazem, že vlády přesunuli z obávat, používání kryptoměny se uznává, že jsou zde k pobytu a musí být řádně regulovány. Nicméně, Teng si myslí, že kryptoměny je třeba zacházet jako nové zboží, a ne jako tradiční peněžní služby.

Nejnovější články: