Kiwi dolů na stagnaci mezd, rostoucí kapitálové náklady obavy

Jako surové ropy pod klíčovou 50 dolarů za barel značka, Kanadský dolar začal ztrácet půdu pod nohama proti většině G20 měn, včetně novozélandský dolar. Zvýšení průměrné ceny mléka a mléčných výrobků, v dražbě provedené dříve tento týden, také posílil Kiwi dolar.

Od 12. dubna , NZD/CAD pár získal 400 pipů pro záznam vysoce 0.9550. Nicméně, v posledních tří obchodních seancí, kříž ztratil trochu na síle.

Počasí jsme NZD/CAD pár klesat ze současné úrovně 0.9450 kvůli důvody uvedené pod ním.

Analytici v Morgan Stanley poskytli své poznatky pro slabost v Nový Zéland dolar. Hans Redeker v Morgan Stanley řekl, že Čínský posun od industriální model do služby orientované ekonomice, má vliv na komoditní měny jako je novozélandský dolar.

CGTN

Stratég se také domníval, že investoři se obávají o protekcionistické politiky AMERICKÉ vlády. Zvýšení sazeb by pravděpodobně vliv na vývoz produktů z Nového Zélandu k NÁM. To znamená, že trh je včetně rizikové prémie měnového kurzu Kiwi dolar.

Redeker tvrdí, že výrazný růst mezd není možné na Novém Zélandu jako zemi se snaží posun k ekonomice založené na službách. Navíc, Nový Zéland dluh kolem 60% HDP , je také důvodem k obavám investorů. Náklady na mezinárodní kapitálové již ocenili podstatně vzhledem k nedávné zvýšení úrokových sazeb Fed a očekává se, že jít výš v budoucnu, jak Fed normalizuje politiky.

Co se týče Kanadského dolaru je znepokojen tím, že nedávné slabost byla přehnaná, podle Avery Shenfield, analytik společnosti CIBC Kapitálových Trzích. Otázky týkající se trhu bydlení a zavedení sankcí proti Kanadské dřevo přinesl Loonie dolů proti Kiwi dolar. Nicméně, Shenfield se domnívá, že trh může brzy obrátit svou pozornost na Bank of Canada nedávné výhled růstu HDP o 3,8% (roční) za první čtvrtletí roku 2017. Tak, v podstatě, NZD/CAD pár se očekává, že trend směrem dolů.

Na NZD/CAD pár začal klesat poté, co nedokázal kříž nad hlavní rezistenci úroveň 0.9490. Indikátor RSI učinil bearish crossover níže čtení 50. Tak, pokračování sestupného trendu lze očekávat.

NZD/CAD Pár: 5. Května 2017

Krátké pozice mohou být přijata v NZD/CAD pár poblíž 0.9450 získat očekávaný propad. Stop loss může být umístěn nad 0.9550, zatímco příkaz take profit může být umístěn na 0.9310.

Podobně, binární obchodník může investovat do dát možnost vydělávat na sestupný trend. Opce nebo její ekvivalent může být koupil, když se pár obchoduje v blízkosti 0.9450. Dále by měl obchodník vyberte datum po 13. Května jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Nejnovější články: