Londýn Vede Fintech Závod Překonal NÁS

Ale ve velké BRITÁNII je stále ve středu jeho Brexit-poháněný chaos, Londýn je stále schopen dodat, pokud jde o finanční investice.

London & Partners a Inovovat Financí provedla výzkum, který ukázal, že Londýn předstihl New York převzít číslo jedna místo pro fintech investiční nabídky. Od září 2019, tam byly 119 fintech nabídky ve městě Londýn, zatímco New York má pouze 101.

Dvě nejvyšší místa pořízené, San Francisco je na třetím místě s 80 obchody. Peking a Singapur si vzdálené čtvrté a páté pozici se s 24 a 23 nabídky, resp.

Postavení londýna přichází také s tím, že to obdržel spoustu investiční peníze. Podle zprávy, Londýn má více než 2 miliardy dolarů v investicích prostřednictvím těchto fintech nabídky za prvních osm měsíců roku 2019.

Televize CNBC

Tato čísla ukazují, že, navzdory osudu-říká okolní Brexit, Londýn by měl být stále schopen fungovat jako velmoc, i poté, co opustí Evropskou Unii. Počet fintech investic tím, že mnozí investoři jsou ubytováni jisti, v Londýně je schopnost zůstat relevantní v globální finanční scénu.

Na výzkum byly získány na základě údajů shromážděných z Pitchbook , které je soukromé kapitálové trhy výzkumná společnost. Zpráva říká, že soustředit se i nadále na Londýn, který i nadále sloužit jako důležitý základ pro některé z největších hráčů v fintech průmyslu.

V prohlášení, Laura Citron, generální ŘEDITEL společnosti London & Partners, řekl

Finanční sektor technologie je různorodá, kreativní, špičkové a inovativní – tyto vlastnosti jsou sdílené v Londýně – a Londýňané. Zpráva ukazuje, Londýn vede svět v počtu FinTech obchody a investice v celé Evropě. S žádné známky zpomalení, FinTech společenství odráží nezastavitelný charakter našeho města.

Londýn Má Inovativní Fintech Společností

Zpráva také odhaluje další zajímavé informace, které staví Londýně v dobrém světle, když jde do fintech investic. I když NÁS stále drží první místo, pokud jde o celkové investice zvýšil z fin-tech startups (9 miliard dolarů), analytici tvrdí, že Londýn má více pokročilé a inovativní fintech průmyslu.

Finanční analytici říkají, že fintech inovací v EU je mnohem vyspělejší než Spojené Státy a Londýn vede pack v EU s Německem, přičemž na druhém místě.

Nejnovější články: