Orgán ESMA se Zastaví Obnovení Produktu Intervenčních Opatření

Na Evropské cenné Papíry a Trhy (ESMA) upínací dolů na kontrakty pro rozdíl (Cfd) a další vysoce zadlužené produkty od srpna 2018.

To bylo hlavně proto, že rizika, která tyto výrobky a další high-pákový položky předložené obchodníky.

ESMA původně zajištěno, že opatření by zůstat na místě po obnovení to až do července 2019. Obchodníci v EU může dýchat úlevou jako orgán ESMA se rozhodl neobnovit těchto opatření.

Je to zvláštní situace, pro většinu EU obchodníky, protože i když má orgán ESMA se rozhodl obnovit svůj produkt, intervenční opatření, řada evropských vlád se rozhodli, aby se orgánu ESMA postupy trvalé. EU, Obchodníci budou muset bedlivě sledovat na předpisy založené na regionech, které operace, aby bylo zajištěno, že nespadají faul EU finanční zákony.

Situace je podobná tomu, co mnozí makléři zažil, když ESMA oznámil, že oni by být obnovení jejich zákaz na binární možnosti. Když ESMA neobnovil ban na binární možnosti, je stále bedlivě pozor na binární možnosti trhu.

V prohlášení, ESMA napsal

ESMA bude nadále sledovat činnosti v návaznosti na tyto a další související spekulativní produkty, zjistit, zda některá další opatření EU mohou být potřebné.

Omezení Hit Na Trhu Těžké

Účinek ESMA intervenční opatření na trhu je poměrně viditelný. Pro jednoho, to byla jejich iniciativa, která přesvědčen regulátoři v mnoha zemích formulovat své vlastní trvalé omezení týkající Cfd a binárních opcí. Členské státy EU mají právo realizovat své vlastní pravidla na regulaci jejich vnitřní trh, ale nikdo nic nedělá, než orgán ESMA vstoupil a obavy.

Nyní, většina zemí EU má zavedena pravidla, která mají mandáty pro negativní účtu, ochranu. To zajišťuje, že obchodníci nebudou ztrácet více, než to, co dát do. Další pravidlo, které má stát společné, je, že zakazuje bonusy a jiné pobídky. Makléři používají nabídnout tyto, aby přilákali zákazníky a často se doporučuje obchodníkům k průběhu obchodu.

Nicméně, největší omezení, které má vliv na trh je pákový čepice. V současné maximum pro využití je na 30:1 pro většinu komodit. Některé z nich mají dokonce 2:1, szp, zejména cryptocurrencies. Tohle viděl mnoho CFD brokerů, jako je XTB a IG Group zkušenosti zásadní propad jako obchodníci neměli pumpovat své Cfd vyšší.

Nejnovější články: