Biometrické Platby Se Může Brzy Stát Normou

Když dojde na e-commerce webové stránky, to nebude mít žádný větší, než Čínský gigant Alibaba. Webové stránky, údajně se více podniků než eBay a Amazon v kombinaci a v poslední době vytvořil další rekord v e-commerce světě.

Alibaba slaví Singles Day každý rok na 11/11 a obvykle zaznamenává masivní prodeje. Tento rok byl velmi zvláštní pro Čínské společnosti, jako jsou zaznamenané $30,8 miliardy dolarů v celkových tržbách během tohoto období 24 hodin. Ta čísla jsou větší, než kombinované prodeje Černý pátek a Cyber pondělí.

Při zpracování takové obrovské množství transakcí v období 24 hodin, je důležité, že máte své platební procesory vyřešeno. Zatímco digitální platby i nadále být populární, Singles Day předvedla, že Čínští spotřebitelé jsou velmi pohodlné s biometrickými platby, protože jim pomáhá mít více pohodlný zážitek z nakupování

Snadné Platby

Během on-line obchod prodej s pevnými termíny, zákazníci jsou velmi zájem o rezervování rychle, aby se ujistěte se, že využít slevu a neztrácejí své zboží v důsledku zpoždění. To je místo, kde biometrické platby dokázat být velmi užitečné. Singles Den události ukázal, že 60,3 procent kupujících platí pro jejich nákup buď snímání jejich otisků prstů nebo pořízení selfie. Tato data jsou podle Alipay, což je Alibaba-spojen peněženka, která zpracovává většinu plateb pro on-line nakupování obr.

Alipay a WeChat Zaplatit jsou dvě z nejpopulárnějších platebních aplikací v Číně a 870 milionů a 800 milionů uživatelů po celém světě. Obě práce, platebních aplikací, jejichž cílem je zajištění bezproblémové platební zkušenosti pro své uživatele pro let. Alipay se ujal vedení v roce 2014 o zavedení pay-by-otisků prstů. WeChat Platit brzy následoval v jeho vedení a Čínští spotřebitelé byli rychle přijmout tyto změny.

Čínští uživatelé si zvykli na biometrické ověření prostřednictvím léta, jak je nyní používán, aby se odemknout telefony a další. V nedávném průzkumu, 95 procent Čínských spotřebitelů uvedlo, že jsou obeznámeni s otisků prstů metoda biometrické ověření. V loňském roce byl debut na selfie-s ověřovací metoda. Alipay to válí v KFC restauraci v Hangzhou, a to rychle šíří na použití. Rozpoznání obličeje je nyní uznávanou platební metoda pro on-line i offline scénáře, jako dodávky pick-upy a další.

Alibaba Group

Více Stránek elektronického obchodování Bude zahrnovat Biometrie

Alibaba je lídrem v oblasti e-commerce a má vydláždil cestu pro řadu nových technologií. Je to jen otázka času, než ostatní e-commerce společnosti zahájit zavádění biometrických plateb usnadnit rychlejší platby a poskytovat svým zákazníkům s více bezproblémové online nakupování zkušenosti.

Nejnovější články: