Yen otočí slabý na chudé 1q růst HDP

Euro, dolar spadl na počátku tohoto týdne kvůli zvěsti, že ECB se chystá snížit inflační prognózy. Pokles v německé tovární objednávky v dubnu také pomáhal slabost.

Zatímco Euro klesá, Jenu kvůli tři měsíce vysoká inflace a 23-rok nízká míra nezaměstnanosti.

Nicméně, na středu pozdě, Euro, dolar začal pohybovat směrem nahoru proti Jenu. Na EUR/JPY páru, který je v současné době obchodování na 123.40 se očekává, že dále poroste z důvodů uvedených níže.

Na rozdíl od předběžné odhady růstu HDP o 2,2% v prvních třech měsících roku 2017, ve čtvrtek, Úřad Vlády Japonska oznámila hospodářské expanze pouze 1%. Analytici oslovení agenturou Thomson Reuters očekávali růst HDP o 2,4%. Na q-o-q základ, ekonomika rostla pouze o 0,3%, oproti očekávání analytiků ve výši 0,6%. Předběžný odhad ukotvily q-o-q růst na 0,6%.

CGTN

Zvýšení politické nejistoty způsobené v důsledku volby ve spojeném KRÁLOVSTVÍ se očekává, že k udržení Libra pod tlakem. Podobně, zvýšení surové zásob a měkké job data je udržet Dolar slabý. Americký Fed je naplánováno setkání později v tomto měsíci, aby o tom měnové politiky. To by nepřímo udržet Euro, dolar silný, protože investoři by být na pozoru před přijetím rizika.

Eurozóna důvěra investorů, zastoupená Sentix index, vzrostl o 28,4 v červnu, od 27.4 v předchozím měsíci a vyšší než odhady analytiků 27.6. Sentix index je hlavní ukazatel ekonomického zdraví. Podobně Eurozóny služby PMI čtení, uvádí IHS Markit v pondělí, stál u 56.3 v Květnu – zářez nad očekávání analytiků 56,2. To je nejrychlejší tempo hospodářského růstu v posledních šesti letech. Tak, v podstatě, EUR/JPY páru se očekává, že zůstane býčí.

Měna kříž se odrazil od supportu na 123.30, jak je znázorněno v grafu níže. Stochastický oscilátor je z medvědí zóně. Podobně, MACD se pohybuje směrem k nulové čáře. Můžeme tedy očekávat, že dvojice k dalšímu vzestupu.

EUR/JPY Páru: 9. června 2017

Přejeme si, aby se dlouhá pozice v EUR/JPY páru poblíž supportu úroveň 123.30. Příkaz stop loss by měl být umístěn pod 122.20.

Máme v plánu účetní zisk blízkosti 124.60. Můžeme také koupit call option od jednoho z našich spolehlivé binární makléři. V takovém případě, bychom se zaměřit na strike cenu o 123.30 a uplynutí období jednoho týdne na zakázku.

Nejnovější články: