Binární Možnosti Firmy Čelit $103m Žaloba Od CFTC

Komoditní Futures Obchodování Komise (CFTC), podal žalobu, v poslední době proti několika binární možnosti firmy. To bylo veřejné, které Komise již dříve tento týden, kdy se jménem společnosti, která bude čelit právní kroky.

Této společnosti, které jsou žalovány patří Linkopia Mauricius, Yukom Komunikace, BigOption, BinaryOnline, a BinaryBook. Na rozdíl od těchto společností, v žalobě také jmenoval čtyři Izraelci jako obžalovaní: Lee Elbaz, Yossi Herzog, Yaakov Cohen, a Shalom Perec. Elbaz dříve měli podvodu drátu případě proti ní, kde ona byla odsouzena.

WJZ

Většina z těchto společností jsou založeny z Izraele. Jedinou výjimkou je Linkopia Mauricius. Podle dokumentace, BigOption a Binární Online byly oba dojdou na Marshallových Ostrovech, ale zdá se, že to bylo jen místo registrace zatímco většina operací se stalo jinde. To je stejný případ pro BinaryBook, což je pravděpodobně začleněna v St. Vincent a Grenadiny, s falešnými kanceláří v BRITÁNII a Austrálii.

CFTC pohyboval se proti těmto společnostem poté, co vyšetřování ukázalo, že tyto společnosti mají podvedl lidi z více než $103 milionů eur prostřednictvím své binární možnosti obchodování. Šetření také ukázalo, že tyto společnosti a jednotlivci neměli povolení k provozu v Americe, ale byly stále cílení na americký trh hledá pro klienty. Dále byly tyto společnosti tvrdí, že jejich obchody odráží podmínky na trhu, ale ve skutečnosti byli manipulování věci, aby se jejich klienti o peníze.

Stížnost proti obžalovaným také nastínil dlouhý seznam obvinění proti nim. To zahrnuje zkreslování finančních znalostí a umístění makléři, kteří jsou kuplířství a prodeje binární možnosti. Tyto makléři byly také obviněn z používání vysokotlaké prodejní taktiky, která se zaměřila na užívání svých zákazníků peníze.

Kromě toho, že peníze svých klientů, ale také se zaměřil na snaží udržet. To bylo provedeno tím, lhaní a maření klienty od čerpání finančních prostředků z jejich účtů. Navíc, tyto společnosti ani říct svým klientům, že jejich makléř aktivně obchodování proti nim.

CFTC Chce jít Příkladem

V prohlášení, James McDonald, CFTC Ředitel Prosazování řekl

Naše úsilí držet provinilce k odpovědnosti nekončí u našich břehů. Práce s našimi partnery v USA a na mezinárodní úrovni, tato donucovací opatření představuje CFTC je pokračující závazek k vymýcení podvodů z našich trhů ve všech formách, ochrana zákazníci v USA, a drží účastníků na všech úrovních odpovědnosti.

Tento případ byl zahájen McDonald a jeho tým méně než týden poté, co Lee Elbaz byl obviněn z podvodu drátu. Její odsouzení pro tento případ bude v prosinci.

Nejnovější články: