Facebook Přesouvá Pozornost Od Váhy K Nové Platební Služby

Facebook byl, že novinky ve finančním světě pro své kontroverzní Libra Projektu. Centrální banky po celém světě se zbraní v ruce, přes možnost, že Facebook by mohl zahájit své vlastní digitální měnu a změnit globální finanční krajinu.

Zatímco debata o Projektu Libra pokračuje k vzteku, Facebook překvapil finanční společenství opět tím, že vypustí své vlastní platební služby. Daboval "Facebook Zaplatit", bude brzy k dispozici na Facebook. To bude také být přístupné prostřednictvím své dceřiné společnosti aplikací, které patří Facebook Messenger, Instagram a WhatsApp.

Hlavním rysem této služby je, že umožní platby a převody peněz, které mají být provedeny pomocí Facebook platforma. Všechny transakce bude potřebovat potvrzení pomocí čísla PIN nebo biometrické identifikace.

Facebook Platebních Služeb

Tento krok je trochu překvapení, protože mnozí si mysleli, že Facebook by se zaměřit na získání Vah vyjel jako první. Libra by měl být integrován do Facebook infrastrukturu podobným způsobem, jako je Facebook Platit, ale zdá se, že je stále v regulační problémy. Regulátoři po celém světě jsou napadání Váhy nad tím, jak to nedokáže různé požadavky na soukromí a předcházení trestné činnosti.

Televize CNBC

Na Facebook platebních služeb je také trochu znepokojivé samo o sobě. Ale na hlavu nějaké problémy s regulátory, Facebook vysvětluje, že platební služba je ve skutečnosti více rebranding, co již existuje. Lidé už byli schopni zaplatit za věci a poslat peníze přes Facebook. To by jen všechno sloučit pod jeden deštník a dělat celý proces mnohem jednodušší.

Služba bude k dispozici tento týden ve Spojených Státech. Facebook uživatelé mohou platit za in-game nákupy, lístky události, a více přes FB Messenger a zvolte možnost stránky na FB Trhu

Facebook Platebních Služeb By Vám Měl Pomoci Libra

I když oficiální zahájení funkce byla tento týden, Facebook se zdá, začalo plánování pro tuto funkci spustit od září. To bylo, když první náznaky Facebook Platit transakční stránky byly zjištěny a sdíleny dobře známé aplikace chyba aplikace discoverer Jane Manchun Wong na svém účtu na Twitteru.

Facebook pracuje na "Facebook Platit" transakce stránce pic.twitter.com/yyOdhHyfUW

— Jane Manchun Wong (@wongmjane) 13. září 2019

Facebook učinil další chytrý tah tím, že vytvoří svůj vlastní platební služby. Je to proto, že několik NÁS-na základě platebních procesorů vycouval z Libra projekt v poslední době. Byla to dost velká rána, protože každý big-jméno procesoru, zdálo se, vytáhnout všechny najednou. To zahrnovalo Visa, PayPal, Proužek, a MasterCard. To se z velké větve podpora pro Váhy od NÁS tyto platební procesory by umožnila přístup na trh v USA. S jeho vlastní platební službu, Libra by mohla mít šanci na vstup na americký trh v blízké budoucnosti.

Nejnovější články: