Švýcarské Banky Spolupracovat Na Pomoc Indii Bojovat Černé Peníze

Indie byla čelí krizi s miliardami dolarů v černé peníze proudí ven ze země. Indičtí občané se snaží vyhnout se placení daní úsilí tím, že v off-shore účtů v různých daňových rájích.

Švýcarsko je oblíbené, protože to má přísné zásady bankovního tajemství. Nicméně, Indická vláda podnikla kroky, aby se pokusila zjistit všechny skryté skrýše, že vysoký profil Indiáni mají ve Švýcarsku.

To je důvod, proč Indie se nyní dostávají první detaily účtu ze Švýcarska v rámci automatické výměny informací (Automatická Výměna Informací) rámce.

Načasování je dost dobré pro Indickou vládu a není tak pro Indické investory. Tři roky před 2018, Indické vklady ve Švýcarských bankách byly dole. To bylo jen v roce 2018, kdy Curych-založené Švýcarské Národní Banky (SNB) uvádí, že existuje 50 procentní nárůst v Indické vkladů.

ČASY TEĎ

To není jenom Indie, která je stále tajné údaje o účtu. Na Federální daňové správy (FDA), Švýcarska poslali informace do více než 75 zemí, Indie je jedním z nich. To je mezník tah, protože je to poprvé, že Švýcarsko bude sdílení finančních informací v rámci AEOI rámce. Další sadu účtů bude k dispozici v září 2020 a bude pokrývat až 90 zemí.

Co AEOI rámec se má pomoc poskytovat daňové orgány v různých zemích, informace, které potřebují, aby zátah na černé peníze operací. Informace poskytnuté Švýcarsko je povinen mít některé velmi zajímavé jména na seznamu. Bude zajímavé sledovat, jestli Indie je ochoten zveřejnit jména, které se objevují na černý seznam.

Údaje O Účtu Pro Sdílené 2018

Bohužel, Indie nebude moci jít po staré daní, které nebyly uhrazeny. Co může Indie udělat, je jít po současných daní, které nebyly uhrazeny ze sdílených informací. Podle dohody podepsané v Indii a ve Švýcarsku v prosinci 2017, informace o účtu, která bude sdílet s nimi je pouze na rok 2018. To bude pokračovat každý rok od roku 2019.

To je hlavní krok pro Indické daňové orgány. Švýcarské účty jsou oblíbené pro bohaté Indy, kteří se snaží dostat pryč s placením svých daní. Aby se zabránilo rozsáhlé kontroly, které by normálně přijímat, tak ukládají své bohatství ve Švýcarských bankách, které jsou známé pro přísné bankovní tajemství zákony. To má za následek spoustu ztracených příjmů Indické vlády.

Ostatní země jsou stejně nespokojený o bohatých jednotlivců skrývá své peníze. S obrovským tlakem ze zemí celého světa, Švýcaři se nakonec rozhodl vzdát se na jejich těžké soukromí doložky. Více zemí se nyní dostávají informace, které potřebují pro přesné zdanění.

Nejnovější články: