Litecoin Dostane Uvedené v Coinbase je GDAX Exchange

Digitální měna Litecoin byl uveden v Coinbase je GDAX exchange, který je sídlem v USA výměnou za digitální měna obchodování. Tento krok, který byl na kovadlině dlouho, vyústila v měně, je cena vzrostla o téměř 10 procent.

Vytvořil Charlie Lee, Litecoin byl zahájen v roce 2011. Litecoin byl nazván jako stříbro bitcoin zlato, navržen tak, aby hrát sekundární roli, aby bitcoin, která je jednou z největších digitálních měn. Zásadní rozdíl mezi nimi je, že zatímco bitcoin trvá kolem 10 minut, generovat blok, litecoin trvá jen 2,5 minuty.

Algoritmus použitý pro moje dva je také odlišné, což má vliv na jeho hodnotu. Jak nyní, Litecoin je čtvrtým největším měny podle tržní kapitalizace.

Litecoin Sdružení

Výměna potvrdil na konci Května, že by bylo přidání Litecoin (LTC). Výpis se skládá ze dvou měnových párů, LTC/USD a LTC/BTC. Zatímco vzestupný pohyb měny je cena bylo patrné, mnoho odborníky z průmyslu, řekl, že je pravděpodobné, že bude jen dočasná.

Petar Zivkovkski, ředitel operátory pro zadlužené bitcoin obchodní platforma Whaleclub, řekl, že výpis neudělal nic, aby posílily základy měny. V prohlášení, Petar Zivkovkski řekl

Skutečnost, že GDAX přidal pár do obchodu, dal je dočasné bullishness, ale bohužel nevidíme to trvalé, pokud nějaký jiný katalyzátor vyvolává trvalý trend

Arthur Hayes, ŘEDITEL pákový bitcoin obchodní platforma BitMEX byl podobného názoru s tím, že cena pohybovat byla jen reakce na to, že kótovaných na burze. Cenový pohyb měny v příštích několika týdnech bude intenzivně sledován, ale většina obchodníků se neočekává měně udržet své zisky.

V současné době jeden litecoin (LTC) je ceněn zhruba na $3.66, což je téměř o 40 procent nižší než jeho maximum v letošním roce, který byl již v polovině června, kdy šel do $5.95. Současná hodnota jednoho bitcoinu se pohybuje v rozmezí $570. Litecoin se snaží najít význam a růst jeho tržní. To byla nejvyšší hodnota na konci roku 2013 během bitcoin boom, ceny pak na $48, ale od té doby nebyl schopen získat hodně na síle.

Několik subjekty na trhu řekl, že výpis v GDAX byl podnícen výměnu, kteří chtějí mít další měny k doplnění bitcoin, zatímco jiní říkali, že to mohlo být provedeno vzhledem k obchodníkovi úrok v měně.

Nejnovější články: