Historické Shanghai-London Stock Connect Dostane Souhlas

The Financial Conduct Authority (FCA), což je britský finanční regulátor a Čína Regulační Komise pro cenné Papíry (CSRC) vydala společné prohlášení, ve kterém vyjádřil podporu a souhlas historické Shanghai-London Stock Connect , který nedávno spustila.

Stock Connect program prosazuje jak Shanghai Stock Exchange (SSE) a London Stock Exchange (LSE), jak se snaží podnítit další přeshraniční investice. Uspořádání zaručuje investory a firmy v BRITÁNII a Číně vzájemný přístup k kapitálových trhů. Prostřednictvím této akciové připojení, společnosti jsou také možnost prodat akcie prostřednictvím duální výpisy na obou burzách.

Program byl zahájen v průběhu ceremoniálu na Londýnské Burze v 10 Paternoster Row, Londýn v pondělí.

CGTN

Nové Připojení K Mostu, Čínské A Britské Investory

Akcie Připojit zmocňuje firem kótovaných na SSE požádat, aby být přijaty k obchodování na čerstvé Shanghai segmentu LSE. Mezitím, společnosti s premium výpis v BRITÁNII jsou povoleny pro vstup do hlavní výměnu SSE.

Investiční schéma je vidět srovnávací přístup mezi zahraniční společnosti a institucionálních investorů v mezinárodních finančních centrech, jako jsou Londýn. Struktura se chopila Londýně předtím, ale uspořádání je zcela nové pro Čínské investory. Přes Stock Connect, Peking investoři mají možnost fušovat více v mezinárodní akciový trh prostřednictvím výměny v jejich vlastní zemi, a používat jejich vlastní měny.

V rámci této investiční strukturu, budou cenné papíry obchodovány ve formě depozitních certifikátů v obou velké BRITÁNII a Číně, společný prostředek pro usnadnění zahraničním firmám přístup k institucionálním investorům.

Jedinečné uspořádání také otevírá dveře pro UK investorů podílet se na Čínském trhu A-podíl, část, která byla do značné míry omezena na západní instituce, které byly klasifikovány s Kvalifikovaných Zahraničních Institucionálních Investorů stav.

UK, Čínské regulační orgány zavazují Chránit Investory

FCA a CSRC vydala podepsané memorandum o porozumění (MoU), které bude sloužit jako základ pro dva subjekty regulační spolupráci v podpoře této nové investiční struktury. Pakt také mapuje rámec spolupráce mezi těmito dvěma regulátory v jejich podporu Akciového Připojit.

Mezi klíčové cíle v Memorandu o porozumění jsou na ochranu dobrých životních podmínek pro investory na obou stranách a slib v boji proti přeshraničnímu zneužívání trhu a dalších závažných pochybení, mezi ostatními.

FCA generální ředitel Andrew Bailey vidí uspořádání posílení vazeb mezi BRITÁNII a Číny kapitálových trhů, které budou mít prospěch obě země.

Nejnovější články: