Investoři Obracejí Na Zlato Uprostřed Nejistoty S Trump Politiky

Investoři se vracejí na bezpečné útočiště zlata jako Prezidenta USA Donald Trump není politik ohrožují stabilitu na trzích po celém světě, což má za následek zvýšenou volatilitu.

Spot ceny zlata stouply o 1,6 procenta dosáhl $1,214.19 unci začátkem tohoto týdne, zatímco zlato futures zaslali své vůbec nejvyšší měsíční nárůst od června loňského roku.

Zejména, šok přistěhovalectví, zákaz státních příslušníků ze šesti zemí a v nastalém chaosu má obnovený zájem o zlato jako bezpečné útočiště investice mezi investory.

V prohlášení Phil Streible, senior stratég trhu v makléřské RJO Futures řekl,

Tam je hodně nejistoty a mnoho odporu v posledních správa politik a to způsobuje nejistotu na trhu, a pak najednou se trh zlata se má vrátit do života. Fed může být o něco opatrnější. To je jedna věc, přivést zpět pracovních míst, ale to je další věc, protože protesty a nestability.

Několik analytici se domnívají, že AMERICKÝ Federální Rezervní systém může si vybrat, aby se více opatrní s ohledem na obavy, že Trump není politik by mohla tlumit růst. Jeffrey Halley, senior analytik trhu u Oanda Corp. poukázal na to, že tam byla rozšířená nejistota na trzích, vzhledem k tomu, Trump se stal možná první politický vůdce v poslední době realizovat všechny volební sliby, bez ohledu na následky.

CNNMoney

Nehledě na aktuální oživení, že zlato vlastně nebyl provádění no vzhledem k tomu, Trump volby v listopadu. Trump správy měly zavést politiky, které jsou pravděpodobné, že na podporu hospodářského růstu a posílení dolaru, což má za zlato ztrácí přízeň. Jeho ceny dolů o 5,5 procenta od voleb a klesly přibližně o 10,5 procenta v posledních šesti měsících.

Nicméně mnoho manažerů fondů v USA se nyní rozhodla vsadit na zlato, citovat rostoucí nejistoty vyvolané administrativy sporných rozhodnutí. Mezi těmi z přesvědčení, že zlato bude přínosem jsou manažeři fondů od Fidelity, Ridgeworth a IVA,

Jiné portfolio manažeři zvážit rostoucí možnost vyšší inflace v zemi jako důvod pro posun na zlato. Richard Bernstein, jejichž rukojeti 3,6 miliardy dolarů jako šéf Richard Bernstein Advisors, řekl, že stupňující se mzdy v zemi, je pravděpodobné, že vyhnat inflaci a v takovém případě drží reálných aktiv, jako je zlato bylo lepší sázet.

Několik podílových fondů jsou také reaguje podobně. David Einhorn z asset management společnosti Greenlight Capital poukázal na to, že vzhledem k tomu, Trump možná nemá žádné základní politické principy tam byla vyšší potenciál pro nejistotu v politické i ekonomické arény, takže zlato je sázka na jistotu.

Nejnovější články: