FTC Varuje Investory, Aby Ne Být Podvedeni Falešné Propagační akce

Lidé jsou vždy na pozoru způsoby, jak zbohatnout. To je důvod, proč jste vidět tolik dostat-bohatý-rychlá schémata stále tak úspěšný a lidé za nimi mít žádný problém dostat peníze z jednotlivců, kteří spadají pro rychlé zbohatnutí sen.

Online obchodování je jedním ze způsobů, jak lidé vidí jako způsob, jak vydělat rychlé peníze a podvodníci jsou i nadále použít to k jejich prospěchu. The Federální Obchodní Komise USA (FTC) stanovil jeho památky na on-Line Obchodní Akademie (OTA), kteří tvrdí, že být investování a obchodování, vzdělávání firmy.

Nicméně, FTC poté, co dělá její výzkum se zastavil společnosti, která je nyní obviněna z prodeje zbytečné školení za absurdně vysoké ceny.

FTC má formálně obviněn OTA scamming více než 370 milionů z jeho studentů za posledních šest let. To je v platební společnosti různých seminářů a školení pro investování do měny a akcie.

OTA zakládá své curriculum kolem on-line vzdělávání. Firma je řekl, aby měl 120 instruktorů, které se učí své studenty, jak to chodí na on-line obchodování. Nicméně, FTC říká, že společnost je zkreslování mnoho věcí, které o své činnosti.

Pro jednu společnost prezentuje své instruktory, jako investiční profesionálové, bez ohledu na to, co jejich pozadí. Navíc, firma přes sliby, že bude učit studenty optimální investiční příležitosti a strategie, které bude fungovat pro všechny typy investic. To nepomůže, že studenti jsou nuceni platit $50,000 na třídu. OTA odůvodněno tím, že jeho studenti by být schopen generovat příjmy, která jim umožní získat zpět náklady.

FTC také poukázal na několik případů, kdy akademie používá klamavé reklamy, aby povzbudit lidi, aby se zaregistrovat. Další ohlasy také údajně měli studenti tvrdí, že se jim to podařilo za jejich nejdivočejší sny. Nicméně, FTC řekl, všechny tyto žádosti byly nepravdivé nebo nepodložené.

Tlumení Hluku Smluv

Kromě toho, když nespokojený zákazník požadoval své peníze zpět, byli nuceni podepsat smlouvy, který řekl, že by si neměli sice žádné negativní recenze firmy získat finanční prostředky. Oni byli také neměl informovat donucovací orgány o činnosti společnosti.

Tyto postupy je to, co přinutil FTC, aby zakročilo na OTA. Zákrok je pošle další varování pro potenciální investory a studenty, aby se jejich výzkum důkladně, a ne spadnout kořist dostat bohatý rychlá schémata.

Nejnovější články: