FCA při Pohledu Na Výstupní Poplatky, které Investiční Podniky

Investoři ve Spojeném Království (UK) bude mít radost vědět, že finanční watchdog v zemi – Financial Conduct Authority (FCA) se snaží nastavit cap nebo zákaz výstupní poplatky, které investiční podniky.

Investice firem v zemi mají obvykle doložky ve svých smlouvách, která jim umožní slap 'výstupní poplatek na své zákazníky, pokud se rozhodnou opustit své investiční platformy. To funguje dobře pro většinu investiční podniky, jak to má tendenci odradit zákazníky od odchodu investiční podnik, jak se obvykle myslí, dvakrát o placení tyto výstupní poplatky, které mohou být dost vysoké.

Investiční Podniky nevěnují Pozornost FCA

FCA provedl průzkum v roce 2018 žádat o zpětnou vazbu na exit poplatky a výsledky ukázaly, že 7 procent investorů řekl, že se rozhodl přejít investičních platforem vzhledem k výstupní poplatky zapojeny. Jako výsledek, FCA kladené na investiční podniky, které zahrnují likes AJ Bell a Hargreaves Lansdown čas až do začátku roku 2019, aby se změny jejich politik, který dělal to jednodušší pro jejich investory k východu.

Investiční trh ve velké BRITÁNII je obrovský a očekává se, že bude £500 miliard dolaru průmyslu. Většina investičních podniků, se rozhodl ignorovat žádost od FCA a i nadále požadovat výstupní poplatky od investorů, kteří chtěli přejít na jinou investiční platformy.

Jako výsledek, FCA se rozhodla udělat zásadní změny, aby investiční podnik v zemi a mohl úplně zakázat výstupní poplatky mohly být uloženy, nebo dát limit na množství, které firmy mohou účtovat své investory. FCA bude diskutovat až do 14. června a pak učinit konečné rozhodnutí v této věci.

Investiční Podniky Vyžadují Odpovídající Limity

Investiční podniky ve velké BRITÁNII požádali FCA pečlivě zvážit cap uložena na výstupní poplatky, jak je důležité pro investiční domy bude schopen pokrýt jejich náklady na služby.

V prohlášení, Christopher Woolard, výkonný ředitel pro strategii a soutěže pro FCA, řekl

Zatímco trh dobře funguje pro většinu svých zákazníků, balíček jsme dnes oznámila, by mělo být méně nákladné a časově náročné pro investory nakupovat a přesunout na platformu, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Jako součást tohoto, jsme přesvědčeni, že je správné, že jsme se omezit výstupní poplatky, takže lidé mohou přesunout své peníze svobodně.

Nejnovější články: