UK Royal Mail Ucházet o holandský PostNL?

Tyto Binární Možnosti obchodníků, kteří mají uši k zemi nabírají spekulace velmi nedávno, že Moya Greeneová , který má za úkol s tím, že ředitel britské Královské Pošty je o pokus získání tohoto nově se vznášel společnosti.

Zatímco fámy ještě být odepřen nebo přizpůsoben, tato spekulace viděl akcií Royal Mail na lyžích o 5,1 p tento týden až do 448.9 p za akcii, a společnost je stále více pravděpodobné, že Royal Mail bude nabídka je pro nizozemské poštovní a doručovací služby PostNL.

Tam je nějaký další zájem v tom, že holandská společnost, jak to je věřil, že v Německu je Deutsche Post jsou také zájem o nabídku, a to pomohlo sdílet ceny PostNL to minulý týden jako jejich akcie vzrostly o 5% procent.

Pokud tato dohoda se projít to nebude první společností, která nově vznášel Royal Mail koupil, protože se v poslední době koupit a získat společnost s názvem eCourier nedávno spolu s firmou zavolat NetDispatch.

Nicméně, to bude velké akvizice, pokud to půjde, a jako Binární Možnosti obchodník, měli byste být uvedení některé velmi dobře promyšlené obchodů v souvislosti s podílem hodnoty na obou zúčastněných společností.

Pro akcie v PostNL bude jistě zvýší jako spekulace a konečné oznámení je vyroben a akcií Royal Mail je také kolísavé, když obchod má nebo nemá jít konečně projít.

Ve skutečnosti, s Deutsche Post ukazuje zájem o to, PostNL, uvidíte, že společnosti, sdílí hodnoty poskakování všude, jako spekulace o tom, zda bude vítězný uchazeč je či není roste.

Vyčnívá mějte na paměti, že nabídky, jako jsou tyto se stávají celkem pravidelně ve světě podnikání a jako takové i když jste chybí na dosažení zisku z této navrhované řešení bude vždy existovat spousta dalších potenciálních akvizic, že vás může zajímat v místě obchody, ve vztahu k dotčené společnosti.

Jen ujistěte se, že máte přístup k tolik obchodní zprávy a aktuální informace, jak je to možné, jak je to obvykle na podnikání související zpravodajské kanály a obchodu a financí noviny, že žádné navrhuje nebo spekulovali o nabídky budou zmíněny a diskutovány.

Nejnovější články: