Saúdská je rozhodnutí omezit vývoz ropy posiluje Loonie

Lepší hospodářské vyhlídky a náznak další zvýšení úrokových sazeb Bank of Canada povoleno Kanadský dolar rally proti Jenu za posledních jeden a půl měsíce.

Yen byl také oslaben o zvýšení míra nezaměstnanosti v Květnu. Z důvodů, uvedených níže, jsme předpověď CAD/JPY páru, což je obchodování na 89.48, k dalšímu rally.

Začátkem tohoto týdne, na okraji OPEC setkání se konalo v Petrohradě, Saúdští a ruští ministři energetiky jednali o snížení produkce dohoda, která byla nedávno prodloužena až do Března 2018.

Po schůzce, Saúdská ministr energetiky Khalid al-Falih uvedl, že vývoz ropy z jeho země by byla omezena na 6,6 milionu barelů za den. To odpovídá poklesu o 1 milion barelů za den z minulého roku úrovni.

Národní

Alexander Novak, ruský ministr energetiky, se domníval, že 100% shoda s výrobou řezané dohody by znamenalo odstranění dalších 200 000 barelů denně ropy z globálního trhu s ropou. Zejména Ministři zdůraznili, že OPEC a dalších producentů ropy členové jsou plně odhodlána k produkci řezaných dohody, a dokonce i rozšíření by být považovány za, pokud je to nutné.

I Nigérie naznačila, že by szp produkce po dosažení úrovně 1,8 milionu barelů za den. Pozitivní zprávy posílil ropy Brent na $48.50 úrovně. Kanada (& Loonie) stát získat ze zvýšení cen ropy.

Podle Statistics Canada, velkoobchodní tržby vzrostly o 0,9% m-o-m $61,6 miliard v Květnu, ve srovnání s 0,8% růstu v předchozím měsíci, vyšší než tržní očekávání 0,5% růstu. Různé zboží, motorová vozidla a jejich části a přispěl většina růstu. Velkoobchodní tržby vzrostly o 0,8% v objemu.

V červenci setkání měnové politiky, v souladu s odhady analytiků, Bank of Japan ponechala referenční sazba 0,1%. Nicméně, pro šestý čas, guvernér centrální banky Kuroda odloženo cílový čas pro dosažení 2% inflace. Nyní je čas nastavit až 2019. Zejména, BoJ také snížil svůj inflační prognózy pro fiskální rok 2017 a 2018. Míra inflace se očekává pokles na 1,1% v FY17, z dřívější prognózy o 1,4%. Navíc, míra inflace pro fiskální rok 2018 je nyní očekává, že bude 1,5%, proti předchozímu výhledu o 1,7%. Japonský jen zůstává slabý na tento vývoj.

Jak je vidět na obrázku níže, pár prolomil rezistenci na 88.91. CAD/JPY páru nebyla porušena vzestupném kanálu stejně. Navíc, rostoucí MACD indikátor potvrzuje převažující býčí směr. Proto technicky, pokračování současné rally lze očekávat.

CAD/JPY Páru: 27. července 2017

Tím, že dlouhé pozice v CAD/JPY pár, chceme těžit z předpokládaného trendu. Preferované vstupní a výstupní úrovně jsou 89.20 a 91.20. K omezení ztrát, stop loss by měl být umístěn níže 88.40.

Vytvořit podobné nastavení v binárním trhu, uvažujeme investovat do vysoké nebo vyšší možnost. Rádi bychom vstoupit, když se pár obchoduje v blízkosti 89.20, za předpokladu, že nabízené opce je platné jeden týden.

Nejnovější články: