Aussie signály klesající trend o poklesu spotřebitelských cen

Na AUD/USD rally, která začala v posledním týdnu prosince 2016, vzal pár na vysoké 0.7608 tento týden v úterý. To znamená, že zisk téměř 450 pipů od 26 . prosince.

Většina těchto zisků byly přímým důsledkem Trump komentář volá Dolar "příliš silné" a nejasnosti ohledně slíbil, že výdaje na infrastrukturu v USA.

Na trhu také smetl ve třetím čtvrtletí hospodářský pokles o Austrálii jako ekonomové vylíčil ji jako jeden-čas události.

Nicméně, nedávné ekonomické údaje, cen komodit a úrokových sazeb scénář naznačují, že AUD/USD rally se chýlí ke konci v blízké budoucnosti.

ARIRANG ZPRÁVY

Včera, Australský statistický Úřad oznámil pokles spotřebitelských cen ve čtvrtletí, které skončilo v prosinci. Podle instituce, inflace spotřebitelských cen se snížil o 0,5% q-o-q, ve srovnání se ziskem 0,7% v předchozím čtvrtletí. Analytici očekávali, že ekonomika záznam o 0,7% nárůstu CPI čtení.

Podle Reserve Bank of Australia, s výjimkou nejvíce volatilní 30% položek, CPI čtení poklesly o 0,4% q-o-q v prosinci. Trh očekával 0,4% nárůst zdobené CPI čtení.

Koksovatelné uhlí, které je hit vysoký $308 za tunu, v říjnu klesly na minimum $172.6 dříve tento měsíc. V lednu 2017 sama, komodity ztratil o 23% své hodnoty. Koksovatelné uhlí, surovin používaných výrobci oceli, je druhou hlavní vývozní příjmy činná Austrálie. Pokles se očekává, že ovlivní obchodní bilance Austrálie. Vzhledem k protivětru, kterým čelí Australské ekonomiky, Shane Oliver z AMP předpokládá RBA (Reserve Bank of Australia) oznámit snížení sazeb v Květnu.

Pokud NÁS se týká, trh očekává, že FED oznámí další zvýšení úrokových sazeb brzy, s ohledem na inflační politiky Trump. Americká ekonomika je nyní fungování při plné zaměstnanosti (míra nezaměstnanosti 4,7%). To podporuje názor analytiků volá pro dřívější zvýšení sazeb. Na trhu se zatím prodávat pouze dvou sazeb a americký dolar rally je ještě vidět svého vrcholu. Takže, v podstatě, očekáváme, že pár USD/CAD na drift směrem dolů.

AUD/USD pár čelí těžký odpor v 0.7610. Po nárazu vrchol čtení o 205, CCI (commodity channel index) ukazatel klesl pod 100. To naznačuje nedostatek nadšení mezi kupující vstoupit na současné úrovni. Můžeme tedy očekávat AUD/USD pár dále klesat.

AUD/USD Páru: 26. ledna 2017

Měna obchodník může otevřít krátkou pozici v blízkosti 0.7600 úrovní zisku z analýzy. Aby ztráty na minimum, příkaz stop loss by měl být povinně umístěn nad 0.7680. Krátké pozice mohou být zahrnuty, když cena klesne na o 0.7450. Značný zisk může být do kapsy investováním do nízké nebo nižší smlouvy, které nabízí renomovaných forex broker. Péče by měla být přijata, aby se investice, když měnový pár obchoduje výše 0.7580. Podobně, datum vypršení platnosti v prvním únorovém týdnu by měla být vybrána.

Nejnovější články: