Saúdská Arábie Není Budging na Ceně Ropy

To vypadá více a více pravděpodobně, že svět je kladen něco jako předčasný Vánoční dárek od Saúdské Arábie, pro které jsou v současné době odmítá ustoupit ve vztahu k množství oleje, které produkují každý den.

To vedlo k masivní převis nabídky ropy, a jako takový, který vedl k jednomu z největších cena ropy klesá v posledních letech.

Což je pravděpodobné, že i na Nový Rok a udržet náklady benzinu a nafty na nádvoří nízká. Když tam je obvykle nadbytek ropy, hlavní země produkující ropu obvykle panování ve výrobě a udržet tržní ceny ropy stabilní.

To je však v současné době není tento případ, protože všechny ropu produkující národy se musí dohodnout na snížení produkce, což je něco, co Saúdská Arábie je kategoricky odmítá dělat.

Tak jako Binární Možnosti obchodník současnou situaci má možná odešel jste přemýšlel, jaké možnosti budou za malé punt, pokud cena ropy zůstane tak nízká, jak to je. No to je jistě bude olej související firmy a podniky, které se chystáte být trpí na týdny a měsíce dopředu, jak bude benzín a naftu prodejců.

Tam však bude několik společností, které budou těžit z poklesu jde na olej, dopravní firmy jsou obvykle první začít vidět něco okamžitého zvýšení svých zisků, když cena ropy klesne, tak si některé z těchto společností v paměti, pokud nemáte chuť dělat několik Binární Možnosti obchody v týdnech nebo měsících.

Také jedna věc k poznámce je, že můžete věc airlines budou také těžit z poklesu cen ropy, tak budou dělat dlouhodobě, nicméně většina leteckých společností nyní zaměřit a zabezpečit jejich náklady na palivo dlouho předem, a jako takový žádný okamžitý pokles ceny ropy není obvykle ovlivní airlines ihned.

Maloobchodníci mohou také vidět některé významné výhody v oblasti snížení ceny paliva, pro které bude ovšem znamenat, že jejich zákazníci budou mít více peněz ve svých kapsách strávit v jejich obchodech a také náklady na distribuci zboží prodávané v maloobchodních prodejnách bude nyní mnohem nižší.

Nejnovější články: