US SEC chtějí Zastavit Hackeři S Novými Kybernetické Jednotky

AMERICKÁ Komise pro cenné Papíry (SEC) byl hacknutý v roce 2016 a úředníci se domnívají, že porušení pravidel by mohla mít za následek nezákonné obchody. Hackeři jsou údajně porušena SEC Edgar systém, kde neveřejné informace byly přístupné k manipulaci s obchody.

Edgar systém má obrovské množství důvěrných informací týkajících se fúzí, akvizic a zveřejnění informací o firemních zisků. Předseda SEC Jay Clayton oznámila Edgar porušení na 20. září a od té doby byl pod velkým tlakem z mnoha stran, kteří chtějí, Předseda, aby plně zveřejnit do Senátu další informace.

Clayton prohlásil, že byl informován o US Computer Emergency Readiness Team na Department of Homeland Security nedlouho po porušení došlo v roce 2016 a zároveň zadala interní recenzi. SEC se dostal pod velký tlak v poslední době nedělá dost v boji proti rostoucí počet narušení bezpečnosti.

CBS New York

Předseda Clayton dělal jeho nejlepší, aby vás ujistit Senát, že osobní identifikační informace nebyla přístupná během porušení a řekl, že SEC učinila řadu kroků, od hack ke zpřísnění bezpečnosti. Software vady, které hackeři používají k porušení systému byl zapojen a nové Kybernetické Jednotky byla zahájena v rámci Výkonu Divize. SEC má také chtějí začít a 'prodejní strategie pracovní skupina, která bude vypadat na ochranu investorů vystaveny hacky, které mohou způsobit rozsáhlé pochybení.

SEC uvedl, že Kybernetické Jednotky bude vypadat studovat manipulaci s trhem, programů, kde hackeři vydání nepravdivé informace přes internet, aby ublížit image společnosti a porušení do neveřejné informace, které vede k vniknutí a manipulaci s trhem maloobchodní makléřské účty.

Dva týdny předtím, než Předseda Clayton oznámila, že porušení v SEC, Equifax Inc oznámila, že její systém byl hacknut a je možné, že finanční a důvěrné informace na 143 milionů Američanů byla prozrazena. Řetězec útoků na podniky, které mají přístup k osobní a finanční údaje nadále zvyšovat v průběhu let.

V prohlášení, Předseda Clayton řekl

Jsme nadále zkoumat, zda by veřejné podniky jsou přijetí vhodných opatření k informování investorů, a to i po porušení došlo, a budeme zkoumat emitentů, které investory v omyl o materiální oblasti kybernetické bezpečnosti nebo narušení bezpečnosti údajů. Chtěl bych vidět více a lepší zveřejňování informací v této oblasti

Nejnovější články: