Nový Zéland dolar klesat na prohloubil deficit obchodu

Nejistota v Fed zvýšení úrokových sazeb a vyšší, než se očekávalo, míra nezaměstnanosti 4,9% v červenci držel Dolar nižší proti několika měnách, včetně novozélandský dolar, pro většinu srpna.

Nicméně, prohlubující se obchodní deficit, snížení sazeb oznámila ve druhém týdnu srpna, a náznak pravděpodobného snížení sazeb v budoucnu začne slábnout Nový Zéland dolar.

Americký dolar, na druhé straně, může upevnit a posílit v nadcházejících týdnech vzhledem k prohlášení San Francisco Fed Prezident na podporu zvýšení sazeb v září.

Fox Business

Během měnové politiky setkání se konalo ve druhém týdnu srpna, Reserve Bank of New Zealand (RBNZ) snížila referenční úrokovou sazbu o 25 bazických bodů na 2%. RBNZ se uchýlil k snížení sazeb vzhledem k nízké míře inflace obavy. Současná míra inflace 0,4% nižší než RBNZ je dlouhodobý cíl míru inflace ve výši mezi 1% a 3%.

Reserve Bank of New Zealand Inflace

Země se také potýká přehřátí trhu s bydlením, který ohrožuje další, 2008 subprime hypoteční krize, druh scénáře. Guvernér RBNZ Graeme Wheeler také uvedl, že další uvolnění měnové politiky je nezbytné k dosažení inflace cíl. To znamená, že budeme určitě vidět víc sazeb později v tomto roce. To by se nakonec udržel novozélandský dolar pod tlakem.

Na Statistiky Nový Zéland oznámil, že deficit obchodní bilance se prohloubil na $433 milionů v červenci, od 110 milionů dolarů v předchozím měsíci. Hlášené obchodní deficit byl vyšší, než analytici to odhadují na 320 milionů dolarů.

V USA, San Francisco Fed Prezident John Williams varoval, že ekonomika může přehřívat, když tam je příliš mnoho zpoždění v provádění zvýšení sazeb. Williams nemá hlasovací právo na politiku Fedu v tomto roce. Nicméně, trh bude věnovat náležitou pozornost, aby jeho slova, jak on je blíže k Fedu Janet Yellen, který dříve sloužil jako San Francisco Fed Prezident. Proto jsme přesvědčeni, že NZD/USD pár začne svou cestu směrem dolů brzy.

Historický graf ukazuje, že měnový pár může čelit tuhý odpor na 0.7360. Na spodní straně, hlavní podpora existuje v 0.7205. Stochastický indikátor čtení o 85 odráží překoupený stav.

NZD/USD Pár, 26. srpna 2016

Tak, to je lepší pro Forex obchodník zahájit krátkou pozici blízkosti 0.7330. Chránit kapitál, příkaz stop loss může být umístěn nad 0.7390. Krátká pozice může být uzavřena, když měnový pár klesá na 0.7190 úrovně. Obchod s sebou nese přijatelné riziko pro odměna poměr 1:2.

Podobně, one touch opce obchodování může být přijata binární obchodník získat od pravděpodobný pokles NZD/USD pár. Na jeden dotek cílová cena by měla být určitě výše 0.7200. Podobně, datum ukončení platnosti smlouvy by měla být mezi 20. a 27. září.

Nejnovější články: