Americký dolar zůstává slabý na měkké payrolls dat

Za poslední dva měsíce, páru EURUSD vystavoval rozsah vázán pohyb mezi 1.0585 a 1.1450.

Týden před, měna udělal další pokus, aby kříž nad horní pásmo. Nicméně, prodejní tlak tlačil měnový pár opět pod 1.1450.

V minulosti, na měnovém páru ukázal malý odpor, aby prodejní tlak. Vypadá to tentokrát jinak. Rychlý pohled na převládající situaci v Evropě a USA by umožnit obchodníkovi, aby se jasně posouzení trendu.

Většina ekonomických údajů z USA minul odhady analytiků minulý týden. Chcete-li začít s, ISM (Institute of Supply Management) Index vedoucích Nákupu (PMI) pro čtení. dubna byl 50.8 proti odhady analytiků 51,4. Předchozí měsíc to bylo čtení 51.8.

FinancialBuzzMedia

ADP non-farm employment change data, která odráží změny v počtu zaměstnaných osob, oznámila minulou středu, byl také nižší než konsensuální odhady. V dubnu NÁM dodal pouze 156.000 lidí, pracovních míst, proti očekávání 205,000. Údaje byly také nižší než v předchozím měsíci je kromě 194,000 pracovních míst. Stejně tak nezaměstnanost zvýšila nároky na 274,000 za týden končící 30. dubna 2016. To byl 17,000 vyšší, než v předchozím týdnu a 13 000 vyšší než odhady analytiků.

To může být na paměti, že Kaplan, Dallas Fed prezident, uvedl, že bude prosazovat zvýšení úrokové sazby pokud ve druhém čtvrtletí čísla jsou příznivá. Dříve v Březnu, San Francisco Prezident John Williams zopakoval podobný názor. S ohledem na řadu negativních dat, trh věří, že Fed nebude v zájmu zvýšení sazeb v červnu. Takový pohled se obrátil medvědí sentiment vůči americkému dolaru. Na druhou stranu, v Eurozóně, německá obchodní bilance údaje v úterý byla lepší než tržní očekávání. Na německé obchodní bilance bylo Euro 23,6 miliardy v Březnu, ve srovnání s Euro 20 miliard v únoru. Analytiků očekávání bylo Euro 20,4 miliardy. EURUSD měnový pár je trendy směrem nahoru, protože z těchto faktorů. Americkému dolaru se bude nadále zůstává slabý, dokud tam je zlepšení v nezaměstnanosti scénář.

Technicky je měnový pár má pevnou oporu v 1.1039 a rezistencí na 1,1450. Indikátor RSI se nadále zůstávají pevně výše polovině cesty. Cenový pohyb je také omezena ve vzestupném kanálu. Tak, měna obchodník by měl zaujmout dlouhou pozici na současné úrovni 1.1380. Příkaz stop loss by měl být povinně umístěn pod 1.1250. V případě, že útěk se stane, jak se očekávalo, pak zisk je možné rezervovat na 1.2150. Riziko pro odměna poměr pro obchod je přibližně 1:6.

Pár EUR/USD: 12. Května 2016

One touch opce smlouva, nebo dokonce žebřík smlouvy je možné zakoupit tím, že forex obchodník těžit z růstu cen. Realizační cena je nižší než nebo rovna 1.1550 by měl být vybrán binární možnosti obchodník. Vypršení období ne méně než tři týdny, je třeba pro pohyb ceny k dosažení požadované úrovně. V případě, že žebřík smlouvy, uplynutí období, v třetí týden v červnu je vhodné.

Nejnovější články: