Silný Q2 HDP se Dolar býčí

USD/MXN dvojice byla na pokles za posledních šest měsíců. Neschopnost Trump správy prosadit tolik očekávané daňové reformy, neschopnost zrušit Obamovu péči, měkké inflační tlak, a slabý růst mezd měl americký dolar pod tlakem.

Zatímco tam byl nic velkolepé, o Mexické ekonomice, nečekané zvýšení sazeb a rally v ropy o 55 dolarů za barel vydláždil cestu pro posílení Mexické Peso. Nicméně, očekáváme býčí zvrat v USD/MXN ve dnech, na základě argumentů, které jsou uvedeny níže.

V USA Non-Farm Zaměstnanost Změně údajů vykazovaných ve středu uvedla, že pracovní místa i nadále k dispozici v hojnosti. Podle Automatické Zpracování Dat, Inc. a Moody ' s Analytics, ekonomika přidáno 237 000 dolarů pracovních míst v srpnu, oproti očekávání analytiků 185.000. Zejména payrolls v orientované na služby, průmysl rostl o 204,000. Silná konstrukce a výrobní sektor zajistit, aby mzdy rostly nejrychlejším tempem za pět měsíců. V předchozím měsíci ekonomika přidala 201,000 pracovních míst.

CGTN

Drcení všechny pesimismus kolem AMERICKÉ ekonomiky, Bureau of Economic Analysis uvádí, že ekonomika rostla více, než se očekávalo ve druhém čtvrtletí, pomáhal tím, že vyšší osobní spotřeba a investice podniků. V ročním vyjádření HDP rostl o 3% na $17.03 bilionů, a to až z 2,6% růst zaznamenaný v předchozím čtvrtletí. Analytici se očekával růst HDP ve výši 2,7%. Mexická ekonomika rostla o 1,8% y-o-y ve 2. čtvrtletí 2017. To bylo dobře pod 2,8% HDP rozšíření hlášeny v předchozím čtvrtletí, ale v souladu s odhady analytiků. Druhé čtvrtletí tempo růstu nejnižší od 2. čtvrtletí 2014. Zpomalení ve službách, průmyslu a zemědělství vedla k poklesu ekonomické aktivity.

Mexiko i nadále naviják za vysoké inflace. Spotřebitelské ceny se zvýšily 6.44% y-o-y, v červenci, po růstu o 6,3% v červnu. To byla vyšší než očekávání analytiků o 6,37%. To je třináctý měsíc po sobě nárůst inflace. Nárůst cen potravin a energií vedl inflace na nejvyšší úroveň od prosince 2008. Na měsíční bázi, spotřebitelské ceny se zvýšily 0.38%. Země také vykázala obchodní deficit $1.523 miliard v červenci, největší od ledna. Tak, ekonomické údaje laskavost uptrend v USD/MXN pár.

USD/MXN pár našel podporu na 17.65, jak je uvedeno v cenovém grafu níže. Kromě toho, měnový pár se obchoduje nad 50 období klouzavý průměr. Základní bullishness potvrzuje i rostoucí momentum indikátor. Proto očekáváme, že vzestup v měnovém páru.

USD/MXN Dvojice: 1. září 2017

Na spotovém měnovém trhu, plánujeme otevřít dlouhou pozici v blízkosti 17.65 úrovní, s příkazem stop loss níže 17.45. Rádi bychom rezervovat zisk, když pár dosáhne na další úroveň rezistence 18.24.

Můžeme také investovat do hovoru možnost napodobovat dlouhou pozici na měnovém trhu. Investice by být, když USD/MXN pár obchoduje v blízkosti 17.65. Pro zvýšení šance na úspěch, budeme vyberte datum po, 8. září jako datum ukončení platnosti smlouvy možnost.

Nejnovější články: