Kiwi dolů na pokles cen mléka a mléčných výrobků, politické nejistoty

Nečekané rozšíření deficitu obchodní bilance v srpnu, zpomalení trhu bydlení, pokles cen ropy a Bank of Canada je odstrašující přístup k zvýšení sazeb se obrátil Kanadský dolar slabý proti jeho G10 soupeři v září.

Na druhou stranu, zvýšení cen mléčných výrobků a očekávání jasnou většinu vládnoucí národní strany ve všeobecných volbách stále Kiwi dolar silnější proti Loonie.

Od 12. září, NZD/CAD pár získal o 120 pips uzavřel na 0.8890 minulý týden.

Nicméně, očekáváme, že NZD/CAD pár k poklesu týden dopředu z důvodů uvedených níže.

CGTN

Dva týdny uplynuly po vyhlášení výsledků voleb na Novém Zélandu, a vláda je ještě přijít. Ani vládnoucí Národní Strana nebo opoziční Labouristická strana získala dostatečný počet křesel, aby sestavil vládu na jejich vlastní. Zatímco koalice mezi Národní strana, strana Zelených a Nový Zéland jako První (NF) strana by nejvíce pozitivní pro Kiwi dolar v současné situaci, zprávy se objevily, že NF zvažuje koalici s Práce a strana Zelených. Taková koalice by bylo velmi negativní pro Nový Zéland dolar, jak jsou známé pro jejich těžké stát na takové otázky, jako je obchod, přistěhovalectví a příchozí investice.

Na ekonomické frontě, Nový Zéland čelí nastavit zpět stejně. V posledních mléčné dražby prováděné na 3. října, průměrná cena mléka ceny klesly o 2,4% na $3,223 za tunu. Takový strmý pád odráží křehkého stavu světové poptávky. Nový Zéland vyváží téměř 95% své mléčné výrobky, Čína je primární zákazník. Jak se očekávalo na Rezervní Banka Nového Zélandu ponechala úrokové sazby beze změny na 1,75% v nedávném měnověpolitickém zasedání. Nicméně, centrální banka překvapila trhy tím, že sazby zůstanou na nízké úrovni po značnou dobu jako slabší novozélandský dolar je nutné tlačit nahoru inflaci.

V Canada, Bank of Canada Náměstek Hejtmana Sylvain Leduc uvedl, že ekonomika je pravděpodobné, že zpomalí v příštích několika čtvrtletích, ale přesto by překročit maximální kapacitu. S Kanadou byl uveden do Světové Banky jako jeden z nejjednodušších zemí k zahájení podnikání, Leduc očekává, že zvýšení počtu nových podniků přijít, s poklesem obchodní východy.

Tak, zlepšení ekonomických podmínek laskavosti Kanadský dolar rally proti Nový Zéland dolar. Technicky vzato, NZD/CAD pár se pohybuje pod klesající trend line odporu, jak je znázorněno na obrázku níže. Převažující slabost potvrzuje i indikátor MACD, který se tvoří nová minima. Můžeme tedy očekávat, že NZDCAD pár klesat na úroveň 0.8750, kde vedle hlavní podpora existuje.

NZD/CAD Dvojice: 9. října 2017

V Forex trhu, můžeme otevřít krátkou pozici v NZD/CAD pár poblíž 0.8880 získat z analýzy. Příkaz stop loss bude umístěn nad 0.8980, mít kontrolu nad rizikem. Nakonec jsme se kniha náš zisk, když dvojice klesá na minimum 0.8750. Alternativně, opce, může být obchodovány od nás získat od sestupný trend. Realizační cena asi 0.8880 je výhodné pro obchod. Kromě toho, datum kolem 17. října bude vybrán pro vypršení platnosti.

Nejnovější články: