EBA provede Změny Na Bankéře Bonusy Politiky

Evropská Unie učinila několik změn na jeho finanční politiky poté, co globální recese z let 2007-2009. Řada z těchto změn byly zaměřeny na bankovnictví a zaměřil se na to, že omezí schopnost bankovní bonusy a výkonnostní pobídky, jak byly přímo vázány na výši rizika bankovní úředníci byli ochotni přijmout. Zákonodárci v EU tvrzeného jejich postoj k odměňování zaměstnanců v lednu 2014 a banky začaly platit řadu bonusů a příspěvků být schopen udržet si zaměstnance.

Nyní Evropský Orgán pro Bankovnictví (EBA), se rozhodla změnit některé z těchto finančních politik a uvedl, že bankovní personál na některé menší a střední velikosti banky již nebudou muset čekat, aby vybrat své bonusy, nebo čekat na dlouhou dobu, aby se stal nárok využít jejich vynikající pobídky. Orgán EBA učinil jasný rozdíl mezi pevnými poplatky a variabilními podněty a potvrdil, že bonus strop bude již nemůže být vykonán. Tam bude být žádné výjimky z tohoto pravidla a pozor bude průběžně na všech hotovostních transakcí, aby zajistil, že neexistují žádné porušení.

Orgán EBA také za předpokladu, menší banky a finanční instituce s pár výjimek. Jedním z příkladů citovaných EBA by zaměstnanec z malé banky mohou přijímat výkon, motivaci £3000 a nebude mít obavy být s přísnými odklad pravidla jako předtím. Nicméně, EBA, že zákaz pobídek, což odpovídá více než dvojnásobek fixní poplatek bude ještě být vymáhány.

V prohlášení, EBA konstatovat, že

že instituce vypočítat správně a důsledně tzv. bonus szp tím, že stanoví konkrétní kritéria pro mapování všech složek odměny do buď pevné, nebo pohyblivé složky platu a podrobně, jak konkrétní odměny prvky, jako jsou příspěvky, sign-on bonusy, bonusy a odstupné mají být rozpoznány.

Blok regulátoru také šel do detailů, aby se zdůraznil jeho politiky na peněžní bonusy a bylo jasné, že tento byl založen na zaměstnance na postavení a roli. Tyto pokyny jsou velmi jasné, pro banky a finanční instituce dodržovat, a má EBA varoval je, že nejsou placení z nadměrné povolenek, které by zvýšily riziko. Banky budou muset držet pečlivé záznamy o všech bonusů válí včetně uchovávání bonusy, výkonnostní bonusy, smluvně zaručená pohyblivá složka odměny. Banky musí mít všechny jejich dokumentace aktuální k nahlédnutí odůvodňující všech přiznaných bonusů.

Hledáte Binární Makléři pro Evropu, tak proč ne navštivte naše specializované sekce pro všechny bonusy a tajné informace.

Nejnovější články: