Japonsko je LINKA Zahajuje Crypto Exchange S 5 Měn

Pokud existuje něco, co povzbuzuje lidi k používání kryptoměny, je schopen přistupovat mnohem snadněji. S otevřením Linky nové BitMax crypto exchange, tam je větší šance pro cryptocurrencies, aby bylo přijato více volně. Je to proto, že Linka umožní jeho 81 milionů uživatelské základny v Japonsku pro přístup k exchange na jeho Line mobilní aplikace.

To je skvělé pro globální crypto trhu obecně, jak to bude mít za následek potenciálně miliony nových crypto uživatelé, kteří mají nyní snadný způsob, jak získat crypto.

Oznámení o výměně otevření přichází několik týdnů poté, co Linka je blockchain ruku, LVC Corporation, získala svou licenci od Financial Services Agency (FSA) provozovat digitální měny v Japonsku. Takže zahájení BitMax v Japonsku není překvapením, tolik Line uživatelé očekávali jeho příchod.

S-Line aplikace, nové obchodníci získají základní přístup k obchodování s žádné kudrlinky. To jim umožňuje přeskočit přes všechny komplikace, které mnoho obchodníci čelí, když se snaží proniknout do crypto trhu. Navíc, díky možnosti, které Linka nabízí, nové obchodníci mají dobrý výběr z čeho vybírat. Existuje pět cryptocurrencies, které lze zakoupit na Line app: Bitcoin (BTC), XRP, Bitcoin Hotovosti (BCH), Ether (ETH) a Litecoin (LTC).

To není poprvé, že Linka zahájila výměnu. Zahájila BitBox v Singapuru v červenci 2018 a nabízí služby obchodování na většině zemí na světě s výjimkou Japonska a USA. Důvod pro dvě výjimky je, protože otázky licencí.

Vítáme Nové Obchodníky

S BitMax otevření, tam jsou nyní 20 crypto burzách v Japonsku. To je překvapivě nízké číslo, když uvážíme, jak high-tech Japonsko je. Nicméně, vzhledem k skandály, které otřásly Japonskou crypto společenství, Japonská vláda byl velmi opatrný, který umožňuje nové výměny zahájit v zemi.

Obchodování na BitMax bude hračka. Japonské obyvatel od 20 do 74 budete moci otevřít crypto exchange účet snadno. Toto je obzvláště tak pro Linku Platit uživatelé, kteří nemají projít poznej svého zákazníka (KYC) proces. Linka bude zisk z výměny prostřednictvím šíří, takže to nebude účtovat poplatek z obchodování. To je další vítanou výhodou použití exchange.

Nejnovější články: