Investoři By Se Měli Podívat Na Asijské Trhy V Roce 2020, Aby Se Vysoké Výnosy

Jak jsme přišli na konec dalšího roku a těšíme se na Nový Rok, investoři na celém světě mají zájem na hledání další velká věc, která jim to zaplatí velké dividendy v roce 2020.

Problém je, že mnoho finančních odborníci říkají, že do roku 2020 výnosy nebudou tak štědré jako 2019.

Nicméně, nemusíte se přihlásit do zkázy a beznaděje, když budete vědět, které trhy je třeba investovat v příštím roce.

Naštěstí, UBS Asset Management a Credit Suisse se podělili o své investiční doporučení pro rok 2020, který jsme nastínili níže.

Čínský Realitní

Nemovitosti v Číně se očekává, že bude velký vítěz příští rok. Předpovědi stavu na trhu s nemovitostmi příjmů bude skok o 21 procent, jako je Čína očekává záplava investice do nemovitostí. To je dobrá věc, protože investice do nemovitostí jsou vždy dobře vydělávat. Úřady v Číně se snaží uvolnit požadavky a otevřít trh pro hlad pro kupující. Skutečnost, že trh s nemovitostmi je horký není překvapení, jelikož 2019 viděl jejich výkon šel přes střechu s 24% růstem.

Čínské Dluhopisy

Mějte oči na Číně v roce 2020 jako tržní analytici řekl, že Čínské dluhopisy bude vyplácet no příští rok.

Čínská centrální banka doufá, že k realizaci snížení úrokových sazeb v první polovině roku 2020. To znamená, že výnos klesnou, ale ceny dluhopisů půjdou nahoru. To je důvod, proč je ideální čas na to, dát peníze do Čínských dluhopisů.

To je Čína je nyní velmi horlivý v tom, že přinášejí více zahraničních investic. To pomáhá, že dluhopisy se začínají objevovat na zahraničních trzích jako Bloomberg Barclays Global Aggregate Index začal nabízet v tomto roce. To bude přidat ještě více peněz, aby se jeho již tak velký dluhopisový trh. S hodnotou 13 bilionů dolarů, Čína je trh s dluhopisy je hned za USA a Japonskem. Čínské vládní dluhopisy bude také začít objevovat na JP Morgan Government Bond Index Emerging Markets v únoru roku 2020, což bude znamenat více investorů.

E-Commerce

Asie je v lásce s on-line nakupování. Toto může být viděno ve velikosti Alibaba, stejně jako růst ostatních e-commerce společnosti, které se staly miliard dolar obři. Záznamy ukazují, že on-line prodej jsou nyní důsledně bití, fyzické maloobchodní tržby, což ukazuje, že trh je stále rostoucí. Investovat peníze do e-commerce společnosti, může se to vyplatit, tak v roce 2020.

Nejnovější články: