GoPro otočí slabý jako Google spouští AI založený na fotoaparát

Na základě revize směrem nahoru fiskální 2017 třetí čtvrtletí outlook, září 13 , tam byl předpověděl, rally na akciovém nositelná akční kamerou výrobce GoPro Inc (NASDAQ: GPRO). Tam byla touha koupit call opce z binární broker získat z uptrend.

Akcie, která se obchoduje za kolem $10, hit vysoký $11.20 v týdnu, a obchodníci skončit dosažení zisku z opčního obchodu. Nyní, akcie klesla opět na $10 úrovní. Je to proto, že top management firmy je nyní vyšetřován právech spotřebitelů firmu za údajné porušení fiduciární povinnosti.

Navíc, nově zavedené Google je malý fotoaparát pojmenované Klipy, s umělou inteligencí, schopností, je vnímána jako možný konkurent GoPro akční kamery série. Proto, na základě informací uvedených níže, očekáváme, že akcie zůstávají makléřského v krátkodobém horizontu.

GoPro

Minulou středu, Google oznámil, že brzy zahájí inteligentní kameru, která dokáže automaticky pořizovat fotografie bez nutnosti lidského zásahu. Inteligentní fotoaparát, pokřtěn jako Klipy, bude brzy k dispozici za $249. Zejména, GoPro je maličké kamery Hero5 Zasedání a Hrdina Sezení stojí $300 a $150, resp. Klipy, které měří pouhých 1,9 palců a váží pouze 1,5 unce, má 12-megapixelový obrazový senzor, vestavěné Wi-Fi a Bluetooth, a 16GB skladování limit. Kamera může přenášet obsah přímo do Android telefonů pomocí Wi-Fi Direct protokolu.

A co je nejdůležitější, Klipy, který používá strojové učení algoritmus, může zapnout automaticky, když přijde na něco, které mohou být zajímavé pro uživatele. Není to postavilo jako přímého konkurenta GoPro kamery. Nicméně, vzhledem k tomu, konkurenční ceny a inteligentní technologie, to by zákazník myslet dvakrát před nákupem GoPro kamery. GoPro také čelí negativní zprávy na právní frontě, minulý týden.

Schubert Jonckheer & Kolbe LLP – společníka a práv spotřebitelů advokátní kancelář – zahájila vyšetřování údajné pochybení některých pracovníků a ředitelů z GoPro. Vyšetřování následuje odmítnutí od NÁS, Okresní Soud odmítl podvod s cennými papíry žaloby žalobu proti GoPro a některé jeho vedení. Žalobě tvrdí, že mezi obdobími 19. září, 2016 a 8. listopadu 2016, obžalovaní zkresleny důležité aspekty GoPro podnikání a nepřímo přemrštěné ceny akcií.

Podle obleku, obžalovaní investory v omyl tím, GoPro byl na cestě k dosažení své příjmy vedení, když to nebyl ten případ. V žalobě také uvádí, že GoPro nepravdivě tvrdil, že jeho nový letoun k dispozici v různých prodejců, když to nebylo. Kromě toho, letecké záběry z GoPro drone byl mimořádně hladký, dokonce i s konstrukční vada.

Šetření bude ověřovat, zda, kdy a jak moc některé z GoPro manažeři a ředitelé byli vědomi těchto podvodů postupů. Zavedení inteligentní kamery Klipy od Google a USA Okresního Soudu je odmítnutí odvolání námitku proti vyšetřování se očekává, že držet akcie makléřského v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje formace double top vzor. Kromě toho, MACD histogram čtení se obrátil negativní. Proto očekáváme, že pokračování současného poklesu. Na druhou stranu, další hlavní podpora je v 9.

GoPro Cena Akcií: 10. října 2017

Do obchodu pravděpodobný pokles, dát možnost lze zakoupit, pokud se akcie obchoduje poblíž $10 v NASDAQ. Před podáním sázky, budeme ujistěte se, že volba smlouva zůstává aktivní po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: