Crypto-Sledování Zásob By Mohlo Být Lepší, Než Bitcoin Etf

Obchodní svět čekal na nějaký čas, zda cenné Papíry a burzy (SEC) se bude schvalovat různé aplikace pro bitcoin-based exchange-traded fund (Etf). Mnozí příznivci bitcoin se domnívají, že Etf jsou skvělý způsob, jak pro cryptocurrency proniknout do hlavního proudu tím, že umožňuje investorům vložit své peníze do trhu – aniž by se skutečně koupí nějaké bitcoiny. Nicméně, SEC nebyl schválen žádný ETF je tak daleko a investoři jsou trochu frustrovaný.

Tam se zdá být alternativou k Etf rozvíjejících které může být mnohem jednodušší používat a nepotřebují žádné zvláštní povolení.

Obchodní společnosti se rozhodli, že již nemohou dovolit čekat na SEK schválené ATD. To je důvod, proč se přestěhovali, aby rozvíjet různé způsoby, jak vydělat peníze z bitcoin a další kryptoměny. Nárůst crypto výpůjční služby a crypto budoucnost burzy, které se staly velmi populární v poslední době.

Je tu jedna alternativa, která byla ignorována v průběhu let, ale je to stojí za zvážení. Crypto-sledování zásob první přišel na trh před pěti lety, ale ani zapůsobit na trhu. Nicméně, to je vynikající způsob, jak investovat do kryptoměny – bez skutečně koupit nějaké kryptoměny. Jedním z prvních těchto zásob byla ve stupních Šedi je Bitcoin (BTC), který byl zahájen již v roce 2013.

BTC umožňuje lidem koupit akcie v bitcoin. To se liší od nákup bitcoin, protože tam je jedna vrstva odstraněna z trhu. Poté, co se dostal na veřejnost, ale také rychle se stal přes-the-counter zásob a byl prodáván jako OP. To umožňuje lidem, kteří mají akcie v BTC, aby ji prodat. Každý může koupit a prodat tyto akcie, jak dlouho jak oni mají makléřské účtu.

Není To Dokonalé, Ale Stále Atraktivní Pro Investory

I když je vysoce přístupné, tam bylo několik kritiku BTC z těch, kteří podporují bitcoin jako investiční nástroj. Pro jednoho, to eliminuje anonymita bitcoin formátu. Většina lidí, kteří používají bitcoin se do toho, protože to zajišťuje, že nikdo neví, že jsou vlastníkem bitcoin. S nákupem akcií, investora info je jasně k dispozici a velmi snadno sledovat. Navíc, investoři mohou přímo použít akcie na nákup zboží a služeb.

Další hlavní kritikou je, že má vysoké pojistné. Odborníci poukazují na to, že to je docela normální. Je-li více crypto-sledování zásob se objeví na trhu, bude pojistné pokles jako soutěž mezi nimi a zvýšení likvidity bude nutit pokles cen.

Kromě VOP, Bitcoin Tracker Jeden nebo CXBTF také bylo obchodování od roku 2015 na Nasdaq Stockholm exchange. Zahájila jako exchange-traded note, mohou investoři obchodovat v bitcoinech, aniž by vysoké pojistné. Nicméně, protože to bylo nabízené jako pouto, takže to bylo trochu riskantní. Plus, většina se sídlem v USA jsou obchodníci zakázáno investovat do něj.

I s omezenými možnostmi, investoři mohou podívat do těchto crypto-sledování zásob, zatímco ETF schválení je stále ještě ve vzduchu

Nejnovější články: