Bitcoin Investory Obavy, Jak To Vyžaduje Masivní Propad

Pro mnohé Bitcoin investory, minulý týden byl docela ohromující týden jako kryptoměna nakonec se zastavil jeho růst a začala jeho cena korekce. Z ohromující $20,000 vysoká, klesla na $13,333. To je 45% ztráty na hodnotě.

Byla to hrozná rána do kryptoměna, že se těší, banner roku tak daleko. Bitcoin má už od vysoké až vysoké letos, povzbuzeni spekulace a tech vývoj. Minulý týden ztrátu vymaže více než sto miliard dolarů jako Bitcoin tržní hodnota klesne od $330 miliard na zhruba 180 miliard dolarů.

To není jen Bitcoin, které utrpěl v pokles cen. Další kryptoměny také zažil propad. ETH, blockchain kryptoměna pro Ethereum a jeden Bitcoin je největší soupeři, klesla z $736 $665. I když to není drastický pokles, jako je Bitcoin, je stále ztrátu hodnoty pro ETH vlastníků. Většina kryptoměn utrpěl s kapkami o více než 30% normy. Nicméně, kryptoměny nejsou to brát vleže.

ARIRANG ZPRÁVY

Tam byli shromáždění během posledních pár dní a bitcoin je opět na vzestupu spolu s ostatními měnami. Nicméně, analytici si myslí, že že se nedosáhne předchozí maxima v dohledné době. Jedním z možných důvodů pro tento pokles cen je nedávné oznámení z Coinbase, svět je největší Bitcoin exchange, o insider trading vyšetřování. To bylo v reakci na náhlý nárůst cen díky oznámení o přijetí Bitcoin hotovosti, což je fork původního kryptoměna Bitcoin.

S kryptoměna trhu primárně pracuje na základě důvěry, to mělo za následek divoký sell-off, které vyvolalo pokles. Prodej byl tak špatný, že Coinbase byl nucen zastavit obchodování minulý pátek.

Coinbase vydal prohlášení

Vzhledem k dnešní vysoké návštěvnosti, kupuje a prodává, může být občas offline. Pracujeme na obnovení plné dostupnosti co nejdříve a bude zveřejnění aktualizace stavu

Dalším možným důvodem je, že mnoho z Bitcoin investoři chtěli v hotovosti před koncem roku. S Bitcoin na vysoké, to byl ideální čas prodat. Bohužel, když cena začala klesat, mnoho dalších Bitcoin majitelé hromadí v zajistit, že oni mohli dostat něco z jejich investice. To nepomohlo, že někteří odborníci předpovídali pokles jít dolů na $8000. To není poprvé, že Bitcoin přijal hit. Zpět v roce 2013, Bitcoin utrpěl svou první velkou havárii, s hodnotou klesá o 95 procent.

Nejnovější články: