Indická Ekonomika Roste i Přes Nepříznivé Globální podmínky

Indický ministr financí Arun Jaitley, který je v současné době ve Spojených Arabských Emirátech mluvil důvěrně jeho hospodářství země a státy, které nepříznivé globální podmínky mít vliv, ale nepodařilo dent ekonomický růst země. Ministr financí uvedl, v minulosti hospodářské krize používá k povrchu jednou za deset let, nebo dokonce 15 let, ale s rychle se měnícím globálním hospodářství těchto ekonomických krizí objevují mnohem častěji.

Jaitley uvedl, že Indie vývoz hit v důsledku globální ekonomické krize a skutečnosti, že země má dva chudí monzuny znamenalo odvětví zemědělství měla také pozadu.

Jeden z Indie je největší aktiva podle Jaitley bylo množství a kvality lidských zdrojů, které umožnily zemi vytvářet a rozvíjet více produktů a služeb v Indii a také poskytovat špičkové talenty pro společnosti mimo Indii.

Indický Premiér Narendra Modi byl obviněn z toho, trávit více času mimo zemi, než uvnitř Indie jako předseda vlády cestoval během posledních 18 měsíců se zaměřením na podporu jeho 'Make v Indii kampaň a pozvat zahraniční společnosti, aby nastavit operace v Indii a provést významné zahraniční investice. Nedávno společnost Ernst & Young zveřejnila zprávu, která hodnocené Indie Číslo Jedna Investiční Destinace Na Světě. Jaitley se domnívá, že tyto investice budou platit silné dividendy v následujících letech, a nadále pomáhat indická ekonomika zažít růst křivky uprostřed těkavých globálních trzích.

Ministr financí je dvoudenní výlet do spojených arabských emirátů, bylo slavnostně první SAE-Indické Ekonomické Fórum a také povzbudit investory, aby investovali v Indii. V prohlášení, Jaitley řekl

Investice přichází, když se investoři cítí jistý, o státní ekonomice, a když jsou přesvědčeni, že jejich investice je bezpečný a bude přinášet odpovídající výnosy. My se určitě bude dívat na investice z tu přichází do různých sektorů. Zjevné oblasti přitažlivosti pro nás bude Indie Infrastruktury Investiční Fond, který má suverénní účast.

Indie a spojené arabské EMIRÁTY udržoval dobrý vztah po více než čtyři desetiletí a SAE najmout tisíce Indické v různých odvětvích, k usnadnění růstu a expanze. Jaitley opět ujistil, SAE, Indie závazek společně pracovat a stavět na jejich stávající vztah, aby zajistily, že obě země i nadále rozšiřovat a řádné uprostřed náročné globální podmínky.

Nejnovější články: