Zákazníci Nespokojeni S Denními TO Selhání V UK Banky

Podle Which?, banky v BRITÁNII trpí, protože TO selhání, které se dějí na denní bázi. Tyto opakované selhání způsobuje mnoho problémů pro zákazníky, kteří chtějí používat své banky služby pro pohodlný přístup k hotovosti a platby za nákup a každodenní základy.

Spotřebitelské skupiny, varoval banky, aby jejich úsilí, aby všechny transakce bezhotovostní na držet, protože normální TO selhání je třeba řešit jako první!

The Financial Conduct Authority (FCA) se vyžaduje, aby banky hlásit případné provozní a bezpečnostní incidenty, které bránily použití platebních služeb, od začátku roku 2018. Výsledky jsou dost skličující jako oznámení o porušení pravidel a závady ze všech 30 bank, které působí ve velké BRITÁNII ukázaly, že selhání se dějí až příliš často.

Data, která byla nahromaděné od Března do Prosince 2018 ukázal Barclays vedoucí balení s 41 narušení bezpečnosti; Lloyds utrpěl 37 incidentů, zatímco Halifax/Bank of Scotland zkušení 31. NatWest měl 26 a RBS zaokrouhlí se na pět největších bank v BRITÁNII s 21 selhání. Barclays měl také tolik, kolik 302 hlášených incidentů v roce 2018, které bránily zákazníkům od placení online.

Sky News

V prohlášení, Jenny Ross, Což? Peníze editor řekl

Náš výzkum ukazuje, že tyto velké bankovní závady, která může způsobit obrovský stres a nepohodlí postižených – jsou dokonce častější, než jsme se obávali. To ukazuje, proč je tak důležité, že regulátor je dána odpovědnost chránit v hotovosti jako zálohu, když technika selže a zajistit, aby nikdo nebyl opomenut jako digitální platby stále běžnější.

Odolat Tah Na Plný Elektronických Platebních

Tyto časté, ŽE incidenty spolu s tlak na bezhotovostní platby je způsobuje spoustu problémů pro obyčejného člověka a vede do peněžní krize ve velké BRITÁNII. Nedávný výzkum ukázal, že v zemi BANKOMATY jsou zavření ve výši kolem 500 za měsíc. Banky jsou také zavírání dolů cihla-a-malty poboček snižovat náklady. To je nutí lidí ve velké BRITÁNII jít na bezhotovostní platby, neboť hotovost stala mnohem těžší získat.


To nepomůže, že mnoho prodejců tlačí na bezhotovostní platby, zejména v supermarketech. Veřejná doprava je také v pohybu směrem k elektronické platby jako bankovní karty a mobilní telefon aplikace převzít za hotovost. Pro bezhotovostní platby, aby úspěšně pracovat, banky mají, aby se ujistil, že nebudou mít události na denní bázi, jako to nevyhovuje obyčejný člověk, který nemůže dokončit digitální platby a nemůže získat přístup k hotovosti!

Nejnovější články: