NYSE Obchodování Se Předělat S Projektem Pilíře

Na New York Stock Exchange (NYSE) bylo kdysi jedním z největších a nejpopulárnějších burzách ve Spojených Státech.

NYSE měl některé z největších společností kótovaných na burze a její objemy obchodování v roce 1990 předčil všechny ostatní výměny v jednotlivých zemích.

Nicméně, NYSE pozadu, jak to se nepodařilo udržet krok s nejnovějšími technologiemi a konkurenty, jako Netopýři a Nasdaq získal důležitost a překonal NYSE. NYSE za posledních deset let zkoušel různé strategie, jak zvýšit své objemy obchodování, ale setkal se jen s malým úspěchem.

NYSE je jedním z mála burz v USA, které stále běží na obchodní podlaze. Když se pokusil přejít na elektronické obchodování, tam bylo pár zádrhelů. Výměna rozhodl získat Souostroví Hospodářství – elektronický obchodní platformou v roce 2006 na upgrade svých systémů. To fungovalo nějakou dobu, ale brzy NYSE zaostával za konkurenty měl lepší finanční platformy, které poskytovatelům zákazníky s vyšší rychlostí a získal jejich podnikání přes.

Výměna se vrtal s jeho systémy za posledních pár let ve snaze nesmí narušit košíku apple a udržet podnikání jako obvykle. Nicméně, konečně nadešel čas pro NYSE, aby se ponořit a udělat zásadní změnu do jeho obchodních systémů.

NYSE pracuje na Projektu Pilíř pro určitý počet měsíců, které bude vypadat na upgrade své akcie a obchodování s opcemi platformy a pomoc NYSE soutěžit s ostatními z velkých burz v zemi. Není to poprvé, co NYSE má experimentoval s Projektem Pilíře. Tam byly menší aktualizace provedené v minulosti, ale ne všechny z nich byly úspěšné.

Tentokrát NYSE zůstává naděje, že Projekt Pilíře budou moci realizovat zásadní změny úspěšně a obchodníci nebudou čelit žádné přerušení nebo výpadků.

Rychlost Transakcí Na Zlepšení

Horní burzy se vždy snaží zavádět nové technologie, která dává svým obchodníkům možnost zpracování transakcí vyšší rychlostí. Aby vám představu o těchto rychlostech, Cboe procesy transakcí v 56 mikrosekund a Nasdaq procesy transakcí na 35 mikrosekund.

NYSE v současné době zpracovává transakce na jeho hlavní exchange na úrovni kolem 120 mikrosekund. Když Pilíř upgrade je dokončen, časy transakcí se očekává, že pokles na 40 mikrosekund.

Nejnovější články: