Nike signály nemotornost post-Rio Olympijských her

Jako závěs byl vypracován na Rio Olympijských her, tam byl jeden sklad, který upoutal pozornost na trhu. To byl Nike, Inc. (NYSE: NKE), proslulý sportovní oblečení a oblečení výrobce. Během prvních tří týdnů. srpna, cena akcií společnosti Nike vzrostly o 10% na $60.33. Týden poté, hry skončily, akcie začal klesat.

Minulý pátek cena akcií Nike uzavřel na $58.02. Tento článek popisuje korelaci mezi hlavní sportovní události a sdílet cenu Nike, problémy, kterým čelí společnosti, a celkový dopad to má na ceny akcií Nike.

Beaverton, Oregon, usa-založená společnost oznámila, že ve čtvrtém čtvrtletí tržby ve výši $8.24$, a to až 6%, od $7.78 $ ve stejném období loňského roku. Q4 příjmů byla nižší, než Wall Street odhady $8.27 miliard.

Během Q4 2016, čistý zisk klesl o 2% na $846 milionů, z 865 milionů ve 4. Čtvrtletí 2015. Q4 EPS zůstaly na $0.49 na akcii, ve srovnání s předchozím rokem, ale na špičce Zacks odhad z $0.48 na akcii. Ve čtvrtém čtvrtletí, hrubá marže společnosti klesla o 0,3% y-o-y na 45,9%.

Nike

Analytici Wells Fargo uvedla, že během posledních deseti let, za 75% času, ceny akcií Nike shromáždil před začátkem hlavní sportovní události a klesal, když se událost dostala. Můžeme tedy očekávat podobné chování v aktuálním čtvrtletí.

Společnost je také čelí vážné konkurenci lokálně od Under Armour a po celém světě od Adidas v Německu. Ve skutečnosti, s ohledem na konkurenci, Nike vydal nižší, než se předpokládalo budoucí objednávky výhled růstu pro své značky. Společnost očekává růst o 11% celkově a 6% v Severní Americe pro své značky. Výhled je nižší než odhady analytiků ve výši 13% celkový růst a 9% v Severní Americe. Tedy, v podstatě, akcie, předpokládá se, že zůstat rozsah vázán s medvědí směr pro zbytek prvního čtvrtletí.

Akcie byl schopny překonat rezistenci na 60 a začala přišel. Další podporu pro akciový existuje na 54. Stochastický oscilátor je klesající směrem k medvědí zóně. Hlavní linie MACD indikátor přešel pod vedení signálu a indikuje snížení hybnosti. Proto jsme počasí sestupný trend v ceně akcií.

Nike Skladem Cena: 5. září 2016

Za těchto okolností, bylo by moudré na obchodníkovi, aby umístit své sázky na one touch opce. Navíc, stávka cenu kolem 53 dolarů by měl být vybrán binární možnosti obchodník. Smlouvy datum vypršení platnosti v posledním týdnu září by dobrým znamením pro doporučené obchod.

Nejnovější články: