Aussie získat na rostoucí poptávku po uhlí a zemního plynu

Minulý týden, nižší, než se očekávalo ve druhém čtvrtletí ekonomická expanze z Austrálie za následek pokles AUD/USD měnový pár o 200 pips. Austrálie zaznamenala růst HDP o 0,5% ve čtvrtletí končící v červnu 2016, proti analytiků očekávání 0,6% růst. V prvním čtvrtletí, Australský HDP vzrostl směrem dolů revidované 1%. Nicméně, první tři export komodit z Austrálie se nyní očekává, že spoušť trendu v AUD/USD pár.

Cena železné rudy klesla na dvouměsíční minimum $56.20 za tunu. Nicméně, to je mnohem lepší než $40 plus kurzu se předpokládá, že v druhé polovině roku 2016 analytici již dříve tento rok. Za druhé, ceny zemního plynu se zvýšily 4.22% na $2.914 milion Britských Tepelných Jednotek na NYMEX. Nižší než očekávaný nárůst v zásobníku zemního plynu v USA přispěly k růstu cen. Zemní plyn je třetí největší vývozní příjmy činná Austrálie.

Za třetí, uhlí, která je druhou největší komoditní exportována z Austrálie, hit čtyřletého maxima 200 dolarů za tunu na minulý pátek. Narušení dodávek především z South32 (spin-off od BHP Billiton) doly v Illawarra a jiné doly v Queenslandu regionu přispěly k růstu cen. Koksovatelného uhlí, které se používá v oceli, hutnictví, bylo obchodování na 155 dolarů za tunu o týden dříve. Tradičně, poptávka stoupá v měsíci září a říjnu jako Čínští výrobci oceli hrábě do výroby. Zprávy o poklesu zásob v Austrálii také za následek horečné nákup uhlí.

CNBCAfrica

V USA, podle CME group analytici, holubičí komentáře členem Federálního Rezervního sazba nastavení výboru snížila pravděpodobnost zvýšení sazeb v září na 15% z 24%. Takže, v podstatě, v krátkodobém horizontu, AUD/USD pár se očekává, že trend směrem nahoru.

Cena graf ukazuje, že podpora je budování pro pár USD/CAD na 0.7460. Stochastický indikátor ukazuje, že měnový pár je v přeprodaný stav. Proto očekáváme, že pár USD/CAD vystoupat až do příští hlavní rezistenci na 0.7630.

AUD/USD Pár: 15. září 2016

Forex obchodník může využít k posílení Aussie tím, že dlouhé pozice v AUD/USD pár. Aby se snížilo riziko vyplývající ze zvýšení sazeb Fed, příkaz stop loss může být umístěn níže 0.7430. Dlouhé pozice může být zlikvidována ve 0.7630.

Podobný obchod může být přijata v binární možnosti trhu tím, že koupí one touch opce. Cílovou úroveň v rozmezí 0.7600 a 0.7630 může být vybrán binární obchodník. Podobně, datum vypršení platnosti mezi 7. a 15. října, může být zvolen také.

Nejnovější články: