Twitter cíle e-sportovní diváci díky partnerství s ESL

Akcie sociální sítě poskytovatele služby Twitter Inc (NYSE: TWTR) hit tři měsíční minimum ve výši $14.94 minulý týden. Je ironií, 9. února , společnost vykázala fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí zisk, který překonal odhady analytiků.

Nicméně, Twitter je Q4 tržby pod odhady Wall Street. Kromě toho, společnost vydala špatnou EBITDA pokyny pro fiskální rok 2017 za první čtvrtletí, ve srovnání s odhady analytiků.

To byly hlavní důvody, proč akcie nadále klesá vědomí.

Nicméně, vzhledem k tomu, že u 20% eroze v hodnoty akcie v minulém měsíci, očekáváme zvrat v cenách akcií, z důvodů uvedených níže. Kalifornie-založená společnost oznámila zvýšení Q4-rok 2016 příjmy $717 milionů, z $479 milionů dolarů ve 4. čtvrtletí-rok 2015, ale nižší než odhady analytiků ve výši $740 milionů. Na GAAP čistá ztráta se prohloubil na $167.05 milionů v posledních čtvrtletí, od $90.24 milionů eur ve stejném čtvrtletí roku 2015. Údaje licenční příjmy se zvýšily o 14% y-o-y $79 milionů.

CNBC

Bez restrukturalizačních nákladů a zásob založené kompenzace výdajů, mimo jiné, Q4-2016 non-GAAP čistý zisk vzrostl na $118.60 milionů, z $114.62 milionů dolarů ve stejném období roku 2015. Na jednu akcii základě čtvrtletní zisk zůstal ležet na 0,16 dolaru na akcii, ve srovnání s v loňském roce, ale vyšší než Thomson Reuters konsensu odhad $0.12 na akcii.

Měsíční aktivních uživatelů (MAU) vzrostla o 4% y-o-y na 319 milionů. Společnost je vylepšení jeho služeb, což je mnohem efektivnější a atraktivní značky. V tomto ohledu, povýšen tweety, přímé odezvy kampaně a personalizace platformu TellApart jsou v současné době hodnoceny společností. Jako datum, téměř jeden-třetina z významných značek nemají zrušil rozpočet pro Twitter ads. Tím, že služby více intuitivní, Twitter doufá, že přesvědčí značek investovat do Twitter reklamní kampaně.

O týden dříve, Twitter oznámil, že by se s partnerem ESL a DreamHack , aby proud přes 1 500 hodin živé globální programování. ESL bude také produkovat původní obsah (týdně 30 minut) pro Twitter. Podle výzkumu společnosti Superdata, v současné době existuje asi 214 milionů e-sports diváků po celém světě. Takže, pokud Twitter uspěje v lákání je používat platformu, pak počet uživatelů, by dvakrát v žádném okamžiku.

Tedy, s ohledem na iniciativy společnosti a korekce cen neviděl tak daleko, očekáváme krátkodobé rally na akciovém Twitter.

Týdenní cenový graf Twitter znamená významnou podporu pro akcie v 14.30. RSI oscilátor je rostoucí ven z medvědí zóně. Tak, existuje vysoká pravděpodobnost krátkodobého trendu.

Twitter Skladem Cena: 15. Března 2017

Binární obchodník zvážit možnost volání na nákup, na základě býčí prognózy pomocí fundamentální a technické analýzy. Je doporučeno jít na smlouvy s dobou platnosti jeden týden v době, kdy se akcie obchoduje poblíž $15 v NYSE.

Nejnovější články: