Novozélandský dolar se změní býčí na růst cen mléka a mléčných výrobků

Oznámení produkce snížit o OPEC kartelu, který pumpuje téměř 1/3 globální dodávky surové, povoleno ceny ropy hit 16-měsíční maximum $55.33 za barel.

To dále posílil Kanadský dolar vůči novozélandskému dolaru, který byl již tak slabé kvůli nedávnému snížení referenční úrokové sazby na 1,75%. Od 30. listopadu, NZD/CAD klesl na minimum 0.9396, od vysoce

0.9631. Jsme přesvědčeni, že sestupný trend v NZD/CAD dvojice skončila na čas kvůli důvody uvedené pod ním.

Průměrné ceny mléka a mléčných výrobků se zvýšil na $3,622 za tunu v dražbě provedené na Novém Zélandu ve středu. Na GDT (Global Dairy Trade) index přidal 3,5% a posílil optimismus mezi chovatelé mléčného skotu. Téměř 95% z 19 milionů tun mléka vyrábí Nový Zéland zemědělců jsou vyváženy.

RT Amerika

Vývoz z Nového Zélandu účtu pro 1/3rd international dairy obchod. Země je známá pro své nízké náklady, vysoká produktivita zemědělství, které není závislé na jakékoliv dotace. Na break-i, zemědělci požadují alespoň 3000 dolarů za tunu. Takže, aktuální cena by výsledek v zisku pro zemědělce. Samozřejmě, že růst cen mléčných výrobků přidává na síle Nový Zéland dolar.

Po rally na téměř jeden-a-půl-rok maxima $55.30 za barel, cena ropy ztratila around1%, aby uzavřel na $54.40 na úterý. Hrubé se zdá být ztrácí dynamiku z výroby snížit. Existují dva hlavní důvody pro pokles ceny.

Za prvé, Reuters' zpráva o průzkumu uvedlo, že OPEC produkci ropy hit rekordní úroveň 34.19 milionů barelů za den v listopadu, ve srovnání s 33.82 milionů barelů denně v říjnu. Záznam výstup vyvolal otázky o upřímnosti členy OPEC. V tomto ohledu, Bjarne Schieldrop, hlavní komoditní analytik SEB, uvedl, že

některé podvádění je přirozený zvyk mezi OPEC členů

Ozvěnou tohoto pohledu, Michael Cohen, vedoucí energetické komodity výzkumu v Barclays uvedl, že je skeptický, pokud jde o Írán a Irák je soulad. Za druhé, počet ropných plošin v USA se zvýšil o tři až 474, zatímco počet plynových vrtů zvýšil o dva až 118. To znamená, že výrobci v USA budou více než ochotní ke zvýšení produkce, pokud cena ropy stoupne. Slabost v surové cena bude odrážet v Kanadském dolaru v krátkodobém horizontu. Tak počasí jsme NZD/CAD pár zůstat makléřského v nadcházejících dnech.

Na NZD/CAD měnový pár je v současné době obchodování poblíž long-term support (S1) 0.9430. Stochastický oscilátor má také přešel do vzestupnou zóny. Můžeme tedy očekávat býčí zvrat v měnovém páru.

NZD/CAD Dvojice: 9. prosince 2016

Tak, měna obchodník může koupit NZD/CAD pár, jak vydělat peníze z předpokládaného trendu. Bylo by lepší, aby se dlouhý záznam v blízkosti 0.9450. Příkaz stop loss může být umístěn 100 pipů níže vstupní ceny. Zisk lze objednat u 0.9590.

Investice do vysoké nebo výše uvedené smlouvy by umožnil binární obchodník těžit z očekávaného růstu na NZD/CAD pár. Pozice může být užíván tak dlouho, dokud NZD/CAD pár obchodů pod 0.9500. Binární obchodník by měl také zajistit, že smlouva zůstává v platnosti po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: