UK Banky Na náhradu Obětí Podvodu Přes Nový Poplatek

Bankovní převod podvod se stal vážný problém ve Spojeném Království pro banky v zemi, aby přijít s návrhem na řešení tohoto problému. Návrh je zavést poplatek za transakci na své zákazníky, že bude sloužit jako vyrovnávací buffer.

Obětí podvodu může doufat, že dostat odškodnění, pokud největších bank ve velké BRITÁNII se jejich návrh na "poplatek za transakci" schválen. Tento poplatek by pak být použity na splacení £354 milionů ztratil přes bankovní převod podvodu.

Banky jsou v současné době diskutují, zda by měly absorbovat v pořádku, nebo zda by měly pokračovat s levy a přenést na zákazníka.

Několik návrhů byly provedeny zavést malý poplatek za "rychlejší platby" na transakce nad 30 liber. To by prostě být 3p, a to by být shromažďovány Platit.UK do centralizovaného fondu, který bude použit na splacení obětí bankovních podvodů. Být čitelný pro platbu zákazníka a poskytovatele platebních služeb, musí udělat vše pro to, vyhýbat se být obětí podvodu.

Rozhodnutí o poplatcích byl požádán o UK Finance, země je finanční obchodní těle. Tělo představuje sedm největších finančních institucí v BRITÁNII. To zahrnuje HSBC, Barclays, Lloyds a RBS. UK Finance neřekl, zda sedm bank bude předávání na poplatek pro své zákazníky. Nicméně, tělo se říci, že banky jsou již vede konzultace o tom, zda poplatek bude mít vliv na jejich obchodní model.

Poplatek Bude Použit Pro Rychlejší Platby

Na první pohled se to zdá trochu nefér, že zákazníci budou muset připlatit za účelem vyrovnání bankovních podvodů ztráty. Nicméně, poplatek umožní zákazníkům, aby jejich platby zpracovány rychleji. To bude umožňují mobilní, online a telefonní bankovnictví zákazníky, aby rychle převést peníze během několika sekund k žádné bance UK. Převody by být provedeno během několika sekund a bude vhodný pro zákazníky, kteří chtějí provést platbu rychle.

BRITÁNIE zaznamenala více než dvě miliardy rychlých plateb v roce 2018 sám. Statistiky neukazují, kolik z těchto plateb překročil 30 liber práh. Teoreticky, by měly být dost, aby pomohl fondu £58 milionů úhradu pot.

Zatímco banky i nadále diskutovat o tomto návrhu, UK spotřebitelé žádají lepší ochranu proti podvodům. Celkem kč 354 milionů byla ztracena v roce 2018 z důvodu, aby se zasadila platebních podvodů. Podvodníci používají širokou škálu technik, aby podvod nevinných zákazníků pomocí různých programů od vystupují jako zaměstnanci banky k zachycení žádosti o platbu prostřednictvím e-mailu.

Nejnovější články: