Australané oslabuje na pokles soukromých investičních výdajů

Nižší než očekávaný flash manufacturing PMI v únoru a méně jestřábí postoj Fedu se obrátil na americký dolar slabý proti Aussie. Dva a půl roku vysoká cena železné rudy také pomáhal Aussie, aby získali sílu. Nakonec, AUD/USD pár dotkl vysoké 0.7740 minulý týden ve čtvrtek. Jsme však přesvědčeni, že korekce by se tak brzy z důvodů uvedených níže.

Minulý čtvrtek, Australský statistický Úřad uvádí 2,1% q-o-q pokles soukromé kapitálové výdaje, ve srovnání s 3,3% poklesu ve čtvrtletí končící v září. Analytici očekávali pouze o 0,4%, pokles soukromých investičních výdajů během posledních čtvrtletí.

Předstihový ukazatel naznačuje, že společnosti se nadále snižovat úroveň jejich investic, což je varovným signálem pro nábor, mzdový růst a vydělávat.

ABS-CBN News

Poté, co roste na multi-rok vysoká, ceny železné rudy klesly o 3.14% minulý týden uzavřel na $91.34. To je největší pokles od 6. ledna. Pochopit význam pádu, bylo by lepší se podívat na stav zásob v Čínských přístavech. Na konci minulého týdne, Čínské přístavy se konala, stejně jako 127.55 milionů tun železné rudy, což je úroveň, vidět v roce 2004. Jakmile Čínské re-osazení skončí, analytici se domnívají, že se železná ruda bude ponořit.

Na druhou stranu, Dolar se očekává, že k posílení na očekávání Trump daňové reformy. Americký Prezident nedávno uvedl, že mu odhalí svůj plán týkající se daňové reformy velmi brzy. Snížení daňové sazby spolu s pobídek by společnosti motivovala, aby repatriovat miliardy dolarů schovaných v zemích mimo USA. To by znovu vytvořit poptávku po americkém dolaru. Tedy, v zásadě, fakta uvedeno výše naznačují možnost sestupný trend v AUD/USD pár.

Pár USD/CAD vytvořil dvojitý vrchol na 0.7730. Stochastický oscilátor začíná klesat po dosažení čtení nad 80. To indikuje pokles hybnosti a možné sestupný trend z pár USD/CAD.

AUD/USD Pár: 27. února 2017

Forex obchodník může uvažovat o pořízení krátké pozice v AUD/USD pár poblíž 0.7680 těžit z pravděpodobné sestupný trend. Mít kontrolu nad ztrátami, příkaz stop loss může být umístěn nad 0.7750. Krátká pozice může být zlikvidována v blízkosti 0.7580.

Sázení na nízké nebo nižší smlouvy by umožnil binární obchodník získat z předpokládaného poklesu. Zvýšit pravděpodobnost úspěchu v obchodu, smlouvy by měly zůstat v platnosti po dobu jednoho týdne a investice by měly být provedeny, když se měnový pár obchoduje v blízkosti 0.7680.

Nejnovější články: