BoE Lomítka Výhled Růstu Na Brexit Nejistoty

Ve čtvrtek, Bank of England snížila odhady růstu pro ekonomiku spojeného KRÁLOVSTVÍ, řekl, že výhled zůstává vysoce citlivý na účinky Brexit, jak politici levice klíčové úrokové sazby a nákupy dluhopisů beze změny.


Centrální banka řekl, že "spojené KRÁLOVSTVÍ, hospodářský růst zpomalil na konci roku 2018 a zdá se, že dále oslabila v počátku roku 2019. Toto zpomalení odráží především měkčí aktivity v zahraničí a větší účinky z Brexit nejistot doma."

Devět-člen Výboru pro Měnovou Politiku, v čele Guvernér Mark Carney, držela banka sazbu beze změny na 0,75% v souladu s očekáváním ekonomů. Předchozí změna banky byla míra čtvrt-bodu nárůstu v srpnu a rychlost má nyní dosáhl své nejvyšší od roku 2009.

Populace nákupy korporátních dluhopisů se konala na 10 miliard GBP a nákupy vládních dluhopisů na 435 miliard GBP. Rozhodnutí bylo jednomyslné. Banka snížila odhad růstu pro letošní rok na 1,2%, nejpomalejším tempem za posledních deset let, a to z 1,7% počasí v listopadu, ve své poslední Zprávě o Inflaci propuštěn ve čtvrtek.

To byl největší podíl od roku 2016 referendum v projekci. Projekce růstu pro rok 2020 byla také snížena na 1,5%, zatímco výhled na rok 2021 se zvýšila na 1,9%. Oba roky předchozí prognóza byla 1,7 procenta. Od listopadu zasedání Výboru, Brexit nejistoty se výrazně intenzivnější, banka zopakovala.

Pokud jde o dopad Brexit, BoE Carney řekl: "mlha Brexit je příčinou krátkodobé volatility v ekonomických dat, a to je podstatnější, je vytvoření řady napětí v ekonomice, napětí pro podnikání."

Banky citované důkazy o pokračující nárůst Brexit nejistoty, které váží na podnikání, bydlení, aktivity a investice.

Navzdory zničující dopad Brexit, centrální banka řekl, "byli ekonomika rozvíjet v podstatě v souladu s jeho Zprávě o Inflaci projekce, pokračující zpřísnění měnové politiky v průběhu sledovaného období, postupně tempo a v omezeném rozsahu, by bylo vhodné vrátit inflaci trvale na 2 procenta cíl v konvenční horizont."

Banka poznamenat, že očekávání trhu pro Bankovní Sazby cestu klesly, a trhy jsou nyní vidět postupný nárůst sazby o 1,1% do konce roku 2021 v porovnání s 1,4% v listopadu. Spojené Království je naplánováno vystoupit z Evropské Unie na 29. Března, ale Premiér Theresa May se ještě musí zjistit, jak se to bude dít-zda země opustí blok s dohodou o obchodu a další důležité otázky, nebo odejít bez jakékoli opatření.

Centrální banky dříve varoval, že Brexit ne-jednat by způsobit vážné recese ve Spojeném Království, který nebyl ani vidět v globální finanční krizi před deseti lety. Centrální banka je analýza předpokládá, že inflace by mohla zasáhnout 6,5% libra ponory v Brexit ne-jednat, nebo výtržnictví. Carney také předpověděl, že ceny potravin by mohly vzrůst o 10%, pokud libra klesla o ne-jednat Brexit o 25%.

Nejnovější články: