Dolar změní slabý na velké obchodní deficit

Nečekané ekonomické kontrakce v prvním čtvrtletí roku 2017 a nezdravé stavu denominované v cizí měně, dluhopisy oslabily jihoafrický Rand vůči Dolar se v červnu. Americký dolar také dostal podporu od Fedu zvýšení sazeb v červnu. Od 27. června, od minima 12.8019, USD/ZAR shromáždil k vysoké 13.6263. Nicméně, nižší, než se očekávalo pracovních míst (NÁRAZY) a vyšší, než se očekávalo, velkoobchodní zásoby oslabil Dolar v posledních dvou obchodních seancí.

Na základě skutečnosti uvedené níže, předpokládáme hlubší pokles USD/ZAR pár, který je v současné době obchodování na cca 13.10.

Zprávy se objevily, že Jižní Afrika je místní měně dluhopisy by být klasifikována jako nevyžádaná podle ratingových agentur, jako je Moody ' s, Fitch a S&P. Zejména, v zemi cizí měně denominované dluhopisy již dosáhl sub-investiční nebo nezdravé stavu. V cizí měně denominovaných dluhopisů představují pouze asi 10% z celkového dluhu vydané v Jižní Africe. Ekonomové se domnívají, že stejně jako 10 miliard dolarů by opustil Jižní Afrika, pokud místní měně dluhopisy jsou sníženy. To udržuje Rand pod prodejní tlak.

ABS-CBN News

Nicméně, analytici Bank of America Merrill Lynch Global Research se domnívají, že Jižní Afrika je místní měně denominovaných dluhopisů nebude snížen v roce 2017. Argument je založen na předpokladu, že země by se opravit výpadky příjmů při prezentaci průběžné rozpočtu v říjnu. Takže, oživení v Rand je to možné.

Minulý týden ve čtvrtek, vláda USA zveřejnila $90 miliard schodek rozpočtu v červnu, ve srovnání s přebytkem 6 miliard dolarů ve stejném období roku 2016. Na trhu se očekává, že americká vláda na post schodek 35 miliard dolarů. Vláda oznámila, příjmy a výdaje v částce 339 miliard dolarů a $429 miliard, respektive.

US Bureau of Economic Statistics hlášeny také o 0,1% m-o-m nárůst Index Cen výrobců v červnu. Analytici dotazovaní Sledovat Trh neočekával žádnou změnu v PPI. Nicméně, ekonomové se obávají, že PPI se náhle zúžené, po získání stabilně v roce 2016 a začátkem roku 2017. Zpomalení vyzváni někteří ekonomové a centrální banka úředníci otázka načasování a frekvence zvýšení sazeb Fedu. Dokonce i osobní výdaje na spotřebu klesla na roční sazbu 1,4% z 2,1% uvedlo na začátku roku 2017. To znamená, slabé ekonomické údaje se očekává, že držet USD/ZAR v klesající režimu v krátkodobém horizontu.

USD/ZAR pár se obchoduje pod 32-období lineárně vážený klouzavý průměr. Trend vítěz ukazatel se také ukazuje, že měnový pár je v sestupný trend. Historický cenový graf naznačuje, že měnový pár se očekává, že získat podporu na 12.83.

USD/ZAR Pár: 17. července 2017

Chceme vydělávat na očekávaný propad měnového páru tím, že půjdete krátký na 13.10, s příkazem stop loss nad 13.16. Pokud dvojice klesá, jak se očekávalo, pak budeme rezervovat z zisk blízkosti 12.83.

Generovat další výnosy, jsme také při pohledu na možnosti investování do opce platí do 25. července. V případě, že budeme mít vhodnou zakázku od jednoho z našich makléřů, pak bychom investovat, když se pár obchoduje v blízkosti 13.10 na OTC trhu.

Nejnovější články: