Libra zůstává slabá na špatné maloobchodní tržby v Květnu

Výsledek BRITSKÝCH voleb i nadále vážit na Kila, což se nyní ukázalo být nejhůře měně v červnu. Je ironií, že v průběhu Března-Května období, Libra byla jedním z nejvýkonnějších měn. Zatímco Libra byla rostoucí, železná ruda rout tlačil Aussie směrem dolů. Na začátku Května, GBP/AUD pár dotkl vysoké 1.7540.

Nicméně, neočekávané špatný výkon Konzervativci ve volbách velké BRITÁNII se nyní změnilo scénář vzhůru nohama. Ve skutečnosti, měny kříž byl už na 1.6850 úrovně. Očekáváme, že hluboký pokles GBP/AUD dvojice z důvodů diskutovaných níže.

Hlavních Australských horníků, jako jsou BHP Billiton a Rio Tinto vyžadují méně než $35 za tunu, aby se prolomit i do železné rudy. Tak, tyto nízké náklady horníci by neměl být příliš starosti nedávný pokles cen železné rudy. Tak dlouho, jak je komodita obchoduje kolem $60 za tunu, horníci by i nadále loď bez větších problémů. Že by i nadále plnit pokladny Australská vláda ve formě daní.

United News International

Za druhé, Australský statistický Úřad uvádí převážně pozitivní údaje o zaměstnanosti za Květen. Ekonomika přidal 42.000 pracovních míst, oproti očekávání analytiků 9,700. V dubnu, ekonomika přidáno 46,100 pracovních míst. Zejména, míra nezaměstnanosti klesla na 5,5%, a to z 5,7% za poslední měsíc, a lepší než očekávání analytiků ve výši 5,7%. To znamená, že Aussie je v současné době v dobré pozici k dalšímu posílení.

Naopak, velká BRITÁNIE Úřad pro Národní Statistiky uvádí 1,2% m-o-m pokles maloobchodních tržeb v Květnu a horší, než analytici očekávání 0,9% pokles. V předchozím měsíci, maloobchodní tržby vzrostly o 2,5%. Maloobchodní údaje o prodeji ukazují, že výdaje spotřebitelů na pokles v důsledku rostoucí inflace v BRITÁNII. Jít vpřed, Brexit jednání se očekává, že k udržení Libra pod tlakem. Proto, na základě informací uvedených výše, počasí jsme GBP/AUD dvojice dále klesat.

Lineární regresní kanál vyneseny na obrázku níže ukazuje, že GBP/AUD pár je v klesajícím trendu. Tento argument je podporován i indikátor MACD, který se pohybuje pod nulovou linii. Kromě toho, že pár je také obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Můžeme tedy očekávat, že v trendu dolů rozšířit na další úroveň podpory na 1.6520.

GBP/AUD Páru: 19. června 2017

V Forex trhu, jsme raději otevřít krátkou pozici v blízkosti 1.6800, s příkazem stop loss nad 1.6930. Krátké pozici, může být pokryta v blízkosti 1.6520. Podobně, v binárním trhu, chceme investovat do nízké nebo pod smlouvu, která mu vyprší za sedm obchodních dní. Vstupní blízkosti 1.6800 je také výhodné.

Nejnovější články: