Objednávky prší pro Boeing, Deutsche bank upgrady PT

Minulý týden, akcie Boeing Co. (NYSE: BA) získal asi $10 nahrávat nové roční maximum $256.69. Společnost získala řadu velkých zakázek, včetně té od AMERICKÉ vlády, v září. To byl hlavní důvod pro rally na akciovém cenu.

S ohledem na možnost získat další multi-miliard dolaru smlouvy od Malajské vlády, analytici zvýšili jejich cenu cíle.

Tak, jak je uvedeno níže, očekáváme, že akcie Boeing, který uzavřel na $256.45 v pátek k dalšímu rally ve dnech, které přijdou.

Na 13. září , Chicago, Illinois-založené Boeing obdržel $499 milionů zakázku od US Air Force pro zahájení předběžného design budoucího letadla Air Force One.

Boeing

Podle smlouvy, Boeing bude měnit obchodní Boeing 747 a integrovat vojenské-specifické komunikační systémy. Dokonce i zdravotnická zařízení a self-obranný systém bude přepracován. Elektrické napájecí systémy, bude aktualizován. Upravené letouny budou mít také výkonné vnitřní a autonomní pozemní operace schopnosti. Zejména v srpnu, letectvo měl objednávku na nákup dvou dříve postavených letadel 747-8 v nominální sazby.

O den dříve (Sep 12 ), Malaysia Airlines Bhd podepsaly Memoranda o porozumění s Boeing na nákup 16 letadel. Boeing už existující objednávku na osm letadel 737 MAX od Jihovýchodní Asie národa. To byl nyní zvýšen na osm 787-9 Dreamliner a osm 737 Věznic (nákup práv). Celková hodnota objednávky je o $3.06$. Jako datum Boeing má firma objednávky na 25 737 letadla z Malajsie Airlines. Všechno ostatní je volitelné.

Kromě toho, zprávy vyplynulo, že Boeing a Malaysian Airlines vyjednávání 12-yr údržba a servisní smlouvu v hodnotě RM5 miliard. Měsíc září je pryč velmi dobře pro Boeing. Na začátku září, společnost oznámila, že získala kontrakt pro Letecké a kosmické Systémy Vzduch Platforma Technologie Výzkumný program z Pentagonu. Smlouva má maximální hodnotu $499 milionů. Boeing je jednou ze šesti společností, které byla zadána zakázka.

Podle smlouvy, Boeing bude zodpovědný za poskytování kvalitní výzkum pro rozvoj dostupné válka bojovník s nikdy předtím neviděl schopností. Boeing plánuje dokončit úkol do 31. srpna 2025, v Hazelwood, Massachusetts zařízení.

Na základě výše zmíněný vývoj, analytici Deutsche bank zvýšila cílovou cenu pro Boeing na $300, $280 vydané dříve. Podobně, Sanford C. Bernstein zvýšil cílovou cenu od $274 $303. Proto očekáváme, že akcie posunout dále ve dnech, které přijdou.

Akcie začaly stoupat po konsolidaci na 244 úrovně. Akumulace indikátoru je také dosažení nových maxim. Navíc, akcie se zdá být vytvoření AB=CD pattern. Proto očekáváme, že aktuální rally, aby se cena akcie o $275.

Boeing Skladem Cena: 25. září 2017

Call opce se dobře hodí k obchodování, uptrend. Můžeme vstoupit do obchodu, kdy změny zásob ruce na o $256. Smlouvy, které skončí na 3. října je ideální pro obchod.

Nejnovější články: