ASX Odkládá Blockchain Integrace Do roku 2021

Na Australské Burze cenných Papírů (ASX) nedávno oznámila, že se rozhodla ustoupit od integrace blockchain do své obchodní platformy pro teď. ASX, který je Austrálie je největší burze dříve plánoval použít blockchain systému působit jako post-vypořádání obchodu systém do roku 2020. To bylo nyní odloženo do roku 2021.

ASX bylo v plánu mít kompletní předělat své osady systém s přidáním nových blockchain funkčnost. To by nahradil systém používaný výměnou za posledních 25 let, Clearing House Elektronické Subregister Systém (ŠACHY). Výměna shromáždili zpětnou vazbu na své původní osy integrace a pak se rozhodl, že to bylo v jeho nejlepším zájmu, aby odložit integrace.

Zpětná vazba byla od 41 výměny se zúčastněnými stranami. To zahrnovalo makléři, poskytovatelé platebních služeb, a jiní, kteří jsou závislí na systému, aby zajistily, obchody jsou hladké a bezproblémové. Většina z nich byla docela podporuje přesunout na výměnu. Nicméně, oni si mysleli, že ASX byl příliš agresivní v jeho časové osy pro výměnu a integraci blockchain technologie.

V prohlášení, řekl ASX

Tam byl společný názor v odpovědi, že příliš mnoho nových funkcí bylo navrhováno být realizovány v příliš krátkém časovém horizontu. To bylo argumentoval, že to by mělo za následek zvýšení složitosti a rizika v celé fáze projektu a při realizaci časový rámec.

Zpětná vazba obdržel také poukázal na to, že průmysl potřebuje více času, aby se přizpůsobily změnám, které jsou vyžadovány nové blockchain technologie. Počáteční papíru vydané ASX měl 50 nové obchodní požadavky pro ty, kteří využívají exchange a mnoho z respondentů pocit, že potřebují více času na splnění těchto požadavků. To bylo v kombinaci s odstraněním některých funkcí s výměnou ŠACHY.

Více Odpouštějící Ose

To je důvod, proč ASX se rozhodla přehodnotit své původní projekce plná integrace ve čtvrtém čtvrtletí roku 2020 do Března nebo dubna roku 2021. Navíc, sedm z 50 požadavky bude odloženo až do zahájení dne. Časová osa bude také dát podnikům na dalších šest měsíců pro vývoj, testování a akreditace. Delší časová osa bude doufejme, pomůže s hladší integraci.

ASX se díval do blockchain technologie od roku 2015. To bylo v reakci na to se snaží zefektivnit a zlepšit stávající ŠACHY systému. Podle studií, kdy ASX plně integruje blockchain technologie, že bude moci zachránit miliony v obchodování poplatky. To by také provést výměnu první na světě, integrovat tuto novou technologii do svých obchodních systémů.

Nejnovější články: