Citi otočí slabý na Jefferies downgrade

Impozantní fiskálního roku 2016 výsledky za třetí čtvrtletí, který překonal odhady analytiků povoleno bankovní a finanční instituce Citigroup Inc (NYSE symbol: C) rally o 10 dolarů, nebo asi 20%, hit vysoký $56.72 v posledním týdnu. Aktuální cena je stále 13% nižší než cílová cena na $63 dána analytici, po Citi oznámila své čtvrtletní výsledky.

Nicméně, nedávné informace týkající se společnosti, znamená, že akcie by podstoupit krátkodobou korekci. Citigroup se očekává, že oznámí své výsledky za čtvrté čtvrtletí na 18. ledna. Ten analytici očekávají zisk $3.11 $ nebo $1,09 na akcii pro aktuální čtvrtletí.

Odhadované EPS je $0,03 akcii nebo 2.83% vyšší než $1.06 na akcii hlášeny v podobné čtvrtletí fiskálního roku 2015. Na základě aktuální ceny akcií, poměr PE by dosáhnout vysoké 12.83, pokud Citigroup splňuje zisku odhady analytiků.

Citi

Kromě toho, EPS by být stále 12.80% nižší než ve druhém čtvrtletí zisk na akcii 1,25 usd na akcii.

Následující zpráva výsledky za druhé čtvrtletí, stejně jako 93 fondy prodal všechny akcie Citigroup ve vlastnictví. Navíc, téměř 449 fondy snížily své pozice. Institucionální medvědí sentiment vzrostl na 0.83 na konci druhého čtvrtletí 2016, od 0,74 do předchozího čtvrtletí.

Několik zavedených prostředků se snížila Citi v posledních několika týdnech. Ve středu minulý týden, Jefferies Skupina snížila akciový z "koupit" na "držet" rating. V druhém listopadovém týdnu, analytici na Zimní výzkumná firma snížila hodnocení na "sell" z předchozího "koupit" rating.

Konečně, volatilita se očekává, že zvýší v příštích několika týdnech jak se trhy budou pozorně sledovat přenos síly od Obamy, aby se Trump. Investoři by si alespoň částečné zisky v bankovním a infrastruktury zásoby, vzhledem k tomu, že rally byla doposud založena na očekávání, spíše než realita. Tak, to by bylo moudré zůstat v krátké bankovní akcie, jako jsou Citigroup pro příštích pár týdnů.

Poté, co nedokázal přejít nad úroveň 56.50, akcie začala ustupovat. Stochastický indikátor RSI, s čtení nad 70, odráží překoupené situace. Je třeba poznamenat, že jsme pomocí 5-denní cenový graf analyzovat a předpovídat krátkodobé pohyby cen ve prospěch binární obchodníky.

Citigroup Cena Akcií: 5. prosince 2016

Takže, z pohledu binární obchodníka, lze konstatovat, že tam je dobrá příležitost těžit z krátkodobé sestupný trend investování do opce (nízká nebo nižší možnost v případě některých binární makléři). Obchodník by měl vstoupit pouze tehdy, pokud obchoduje cena je u 56.50. Obchodník by si měl vybrat platnosti jeden týden na zakázku.

Nejnovější články: