Baidu, AMD podepsat dohodu, aby se předem GPU computing

Po nahlášení 83% y-o-y nárůstu ve 2q čistý zisk, akcie Baidu Inc (NASDAQ: BIDU) se vznesl asi o 20% na rekordních roční maximum $239 minulý týden. Pokles obecné a pořizovací náklady na provoz společnosti umožnila překonal odhady analytiků.

Společnost plánuje investovat více na umělé inteligenci, zatímco ořezávání své výdaje na služby od dodávky potravin na cestu.

V tomto ohledu úsilí, společnost se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu. Včera, akcie Baidu uzavřel na $239.07, a to až $3.86 nebo 1.64%.

Společnost, která vlastní největšího čínského vyhledávače, vykázala 14% y-o-y zvýšení prodeje 20.90 miliard Juanů v červnu čtvrtletí 2017 a překonal očekávání analytiků z 20.70 miliard Juanů. Druhé čtvrtletí čistý zisk 4,40 miliardy Juanů, také překročil odhady Wall Street 2.90 miliard Juanů.

Y Combinator

Minulý měsíc společnost oznámila, že se připojí ruce s Advanced Micro Devices v oblasti GPU computing v datových centrech. Obě strany budou společně pracovat na zlepšení optimalizace aplikací pomocí Radeon Instinkt Urychlovače. Spolupráce by umožnila Advanced Micro Devices získat přístup k rychle rostoucí neuronových sítí a strojového učení na trhu v Číně. V případě Baidu, to dává ekonomický smysl spárovat s Advanced Micro Devices jako bývalý již používá Epyc server procesorů a Grafických procesorů Radeon ve svých datových centrech.

Minulý měsíc, společnost podepsala dohodu o zjednodušení kupující on-line prodejce JD.com. Podle této dohody, Baidu mobilní vyhledávání zařízení, uživatelé budou mít nyní přístup k vyhrazené části na nákup položky přímo z JD.com. Baidu má za cíl získat cenné údaje podporou on-line nakupujících, aby se používání zařízení.

Společnost se také připojil ruce s Anhui Jianghuai Automobile (JAC) vytvořit a zahájit self-řízení auta na dva roky. Částečně self-driving car bude mít tři úrovně autonomie. Pátá úroveň autonomní řízení vozu zvládne všechny podmínky na silnici
bez jakékoli účasti člověka.

Citigroup analytici se v poslední době zvýšila cílovou cenu pro akcie Baidu $253. Podobně, Macquarie zvýšil cílovou cenu na $305. Tedy, očekáváme, že akcie nadále býčí na týden dopředu.

Akcie začaly stoupat po konsolidaci na 220 v krvi. Bullishness potvrzuje i rostoucí momentum indikátor. Navíc, populace je také obchoduje nad jeho 50-období lineárně vážený klouzavý průměr. Můžeme tedy očekávat, že akcie Baidu zůstat v uptrend.

Baidu Cena Akcií: 19. září 2017

Možnost volat, nebo jeho ekvivalent lze zakoupit získat od prognózy trendu. Přejeme si vstoupit, když se akcie obchoduje poblíž 235 dolarů v NASDAQ. Jsme také raději koupit smlouvy, která zůstává platná pro týden.

Nejnovější články: