Libra zůstává býčí na silné výrobní PMI dat

Mluvit o hard-Brexit tlačil Libru nižší vůči hlavním měnám v polovině prosince. Na FOMC's prohlášení poukazuje na možnost až tří sazeb v letošním roce také pomáhal pokles Libry.

Překvapivě, Austrálie je třetím čtvrtletí hospodářský pokles o 0,5% y-o-y měl pouze minimální negativní vliv na své měny. Trh do značné míry vyřazeny jako jedna událost času.

Očekávají pokles GBP/AUD dvojice, měli jsme doporučeno investovat do dal možnost smlouvy na 5 . prosince.

Měna obchodníci, jsme navrhli, bude krátký na 1.7050, s cílovou cenou 1.6800. Oba obchody skončila v zisku. Nyní očekáváme, že GBP/AUD pár posunout ze současné úrovně 1.6900 z důvodů uvedených níže.

CommSecTV

IHS Markit hlášeno zvýšení v BRITÁNII výrobní PMI (Nákup Manager ' s Index) 56,1 do prosince 2016, z vzestupně revidován 53.6 v listopadu. Analytici očekávali PMI čtení 53.3 v prosinci. Ohromně pozitivní PMI čtení odráží nejen ekonomickou expanzi, ale také optimismu mezi výrobci. Kromě toho, čtení ukazuje, že Brexit problém má nejmenší vliv na podniky ve velké BRITÁNII tak daleko. Impozantní spotřebitelské poptávky pokračuje dál ve velké BRITÁNII ekonomiky přiměřeně silnější, než se očekávalo.

Po nárazu dvouleté maximum $83.58 za tunu, ceny železné rudy klesly na $77.25 ve středu. Analytici RBC Capital Markets předvídat cena dále klesat vzhledem k převažující převis nabídky na trhu. Investiční výzkumná firma má vyznamenání za bytí nejvíce přesných předpovědí cen komodit v posledním čtvrtletí roku 2016. Austrálie je největším světovým vývozcem železné rudy.

Stejně tak cena koksovatelného uhlí propadla na minimum $226 za tunu, což je úroveň, neviditelné od 13. října , v posledním týdnu prosince 2016. Komoditní hit multi-rok maxima $308.80 za tunu v listopadu. Nicméně, to nebyl schopen konsolidovat výše $300.

Koksovatelné uhlí, které se používá v ocelárnách, je druhou největší vývozní příjmy činná pro Austrálii. Tak, pokles cen železné rudy a koksovatelného uhlí se očekává, že oslabení Aussie, vůči Libře, v nadcházejících dnech.

Technicky, osvědčená podpora existuje pro GBP/AUD pár na úrovni 1.6860. Stochastický oscilátor je také roste z medvědí oblasti. Takže pravděpodobnost, že v krátkodobém vzestupném trendu je vysoká.

Měna obchodník může trvat dlouhou pozici na GBP/AUD pár na o 1.6910. Negovat spekulace související rizika, příkaz stop loss může být umístěn níže 1.6810. Zisk může být přijata na 1.7030.

GBP/AUD Dvojice: 6. ledna 2017

Vysoké nebo vyšší by měla být smlouva zvedl z binární broker využívat pravděpodobný býčí zvrat GBP/AUD pár. Smlouva může být koupil, když GBP/AUD pár obchoduje v blízkosti 1.6910. Obchodník může zvolit datum, kolem 12. ledna po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Nejnovější články: